Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

7 míst a STK


Stejsn

Recommended Posts

Chci se zeptat na jednu věc - moje máma by chtěla 5008ku, v inzerci je jich spousta sedmimístných. Ona by ty dvě sedačky z kufru nikdy nevyužila a nemá je kam dát, tak by se jich případně zbavila. Když je ale auto v TP psané jako sedmimístné, nepotřebuje na STK mít všechny ty sedadla fyzicky namontované?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, na STK potřebuje 7 míst (i když, pochybuju, že se to kontroluje). 5008 se nedělá s popisem 5-7.

Vymontovat je z kufru je docela práce - no stejná práce je před STK je namontovat zpět.

Mám 5008 sedmimístnou. Zadní sedačky nepřekážejí, jsou sklopené pod kufrem, jiná auta mají dno kufru ještě výš. Klidně ji kupte a sedadla neřešte.

DSCN7926.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 5 ti míst je tam místo sedadel prosto na nářadí a "bordýlek". Vozím tam hadry, tašky, věci na upoutání nákladu a tak. Jako to má Radim, akorát to mám plný ;) Deku vozím v autě, si nedovedu představit, že bych měl vyházet kufr, abych vytáhl deku ;)

Oldo, ta bílá opěrka je látková nebo plastová? Kdybych měl bílou látkovou opěrku v kufru, to by asi dlouho bílá nevydr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bleděmodrou "ekokůži", čili koženku. Docela podvod, na opravdovou kůži jsem byl zvyklý. Nešpiní se nijak moc, případně lze snadno očistit. V opravdové kůži se 5008 nedělala, tedy v nabídce bylo jen toto - a bez upozornění, že je to umělina. Je fakt, že na nasedání a poposedání je toto příjemné, klouže snadno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Stejsn napsal:

Chci se zeptat na jednu věc - moje máma by chtěla 5008ku, v inzerci je jich spousta sedmimístných. Ona by ty dvě sedačky z kufru nikdy nevyužila a nemá je kam dát, tak by se jich případně zbavila. Když je ale auto v TP psané jako sedmimístné, nepotřebuje na STK mít všechny ty sedadla fyzicky namontované?

Takový dlouhodobý člen a nepoužije hledání:myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...