Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netlaci turbo


jakub01balej

Recommended Posts

Cau lidi, 

prestalo mi tahat turbo, jezdil jsem s tim ve meste a jako lajk jsem ani nepoznal ze mi netaha turbo. Az kdyz jsem vcera jel z Ostravy do Prahy po dalnici se svym peugeotem 407 2,0Hdi 100kw jsem zjistil ze mi netahne turbo.

Auto jede ale netahne, z kopecka jsem dokonce jel i 150:D ale normalne jsem se nedostal pres 130, pedal az na zemi je jako kdyz ho skoro neseslapuji, takze musim slapat tak do poloviny, nejede mi EGR ventil, tak jestli je to tim (uz jsem koupil novy, urvala se jedna hadicka), ale taky si myslim ze budu mit zanesenou tlakovou hadici do turba olejem a tak motor nedokaze do turba procpat vzduch.

 

Snad mi s tim nekdo poradite

Diky.

Upraveno uživatelem jakub01balej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. EGR ventil u RHR nie je ovládaný podtlakom,takže žiadnou hadičkou

2. Keby si mal toľko oleja v tlakovej hadici,že ju turbo "nepretlačí" už dávny by ti bol chytil na olej a deštrucia motora bez správneho zastavenia motora (vypnutie nestačí) by bola nezvratná.

3. Ak máš dvojité sanie asi neotvára klapka cez intercooler,alebo nefunguje regulácia turba (tam je ovládanie podtlakom)

4. Ak nevidíš evidentnú závadu tak šup šup na poriadnu diagnostiku PSA...žiadna univerzál.

5. Ak máš urvatu nejakú hadičku musíš ju zaslepiť!! Motor si nevytvorí podtlak a nemôže regulovať turbo ani klapky !

6. Od čoho bola tá urvatá hadička???

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...