Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Esperův Hyundai I30 (III.) 1,6 CRDi Tricolor


Guest Espero

Recommended Posts

na bývalé 1,6 Crdi s FAP  se kterou jezdí teď táta je natočíno něco málo nad 250tis km a je vše původní ,  akorát se začíná hlásit spojka na výměnu . Olej se mezi výměnou nedolévá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslím tak, že auto s DPF/FAP filtrem má určité intervaly kdy to regeneruje/vypaluje a u těch novějších aut to mnohdy nejde ani poznat, že nějaká regenerace/vypalovaní probíhá a když ji párkrát přerušíš tak ten filtr se plní mnohem rychleji a ucpaný má hodně špatný vliv na další *neumím psát slušně*ítka typu EGR, apod ...  a to že 10 lidí z milionů nemá problémy nic nevypovídá, podívejte se na internet, bazary jsou doslova přeplněné auty s DPF/FAP filtry.

 

ozzy56 to aspoň o víkendu protáhnul ale ta i30 nepřesahuje 100km nájezdy a tam už to i ztrácí logiku, mi nemluvte, že vám ty 1.6ky žerou na + - 30km úsek žerou 5L nafty, jakože mám v rodině čerstvě nového nafťáka od mazdy a tohle je scifi. A prostě nepochopím, proč si lidi ty dízly kupují když jim nenakládají určitou dávku km na které jsou smysluplné.

Nevím, ty nájezdy bych jezdil raději benzínovou motorizací.

 

 

ozzy56 a doteď jezdíš tou 1.6kou nebo máš benzín?

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mého 1.6 HDi  84kw FAP jsem měl spotřebu leden-prosinec 5.5 na sto (podle tankování)

snad 15 let tato auta--dodávky lítají po městech na krátkých tratích a nemají problém (nevím, že by měl někdo benzín)

v bazarech jsou auta s FAP, protože lidi jsou poblblí z aféry VW, jinak auta bez FAP se už pomalu chystají na vrakoviště

osobně se považuju za nafťáka, měl jsem dieselů po převratě dost, ale pro malé auto, které teď mám, je rozumnější benzín,  ovšem auto velikosti berlinga si neumím představit na benzín :bojim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to žere v průměru 4,5. Zajímavé bylo, že podle počítače se po namontování nového DPF snížila spotřeba asi o 0,2 deci podle jednotlivých jízd a teď zase vyskočila zpátky, od soboty, jak se to projevilo znovu. Zatím se problém ale ještě neopakoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem se znova objednal u Lennera v Říčanech na diagnostiku opakované závady. tentokrát je servis už údernější, nečeká 3 týdny s termínem ale jedu tam příští týden. Rovnou to tam chtějí nechat a mám už teď zamluvený náhradní vůz. Začnu pomalinku komunikovat s leasingovkou ohledně postupů, kdyby se to opakovalo znovu a já chtěl výměnu vozu anebo vrácení a ukončení leasingu na tento typ vozu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leasingovce se do výměny moc chtít nebude. Mluvil jsem s nimi a tvrdí, že mám právo na bezplatné odstranění vady v záruce ať už to budou opravovat libovolněkrát. Pokud bych ale chtěl jít do vrácení vozu, (odstoupení od kupní smlouvy), pak mi dají plnou moc k projednání té věci. Sami ale zasahovat nechtějí, je to pro ně finanční kšeft, o který by případným odstoupením od kupní smlouvy přišli.

Paradoxní je, že to auto jako takové, kdyby bylo spolehlivé, mi plně vyhovuje. Jsem starý hjundaják a s korejskými vozy jezdívám od r. 1988 s krátkou asi 3/4 roku dlouhou přestávkou mezi prodejem H1 (nahradil ho Peugeot) a nákupem I30, který pro změnu nahradil Dacii.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem to odvezl znova k Lennerovi do Říčan. Reklamace první reklamace. Dnes budou dělat opět diagnostiku a pak se prý uvidí. Když to našli minule, myslím, že by to měli najít i dnes, jestliže jde o stejnou závadu.

Doplnění: Dostal jsem zprávu, že našli závadu na jakémsi čidle, které měří teplotu výfukových plynů a kouřivost. Pro auto si za chvíli pojedu vlakem, mám s ním normálně jezdit a až prý bude díl k dispozici, neboť ho na skladu nemají, pozvou mě opětovně do servisu. To znamená 200 km najezdit do opravy a z opravy celkem.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mám kus problémů zase vyřešen. Já jsem to tady asi nenapsal, ale asi před 3 týdny jsem si při nočním couvání poškodil zadní víko od zavazadelníku, narazil jsem při kolmém parkování do sloupku, který byl pod hranou zadního okna a byl o průměru cca 10 cm. Pípák nezabral, směřoval jinam a jak byl ten sloupek tenký, tak se ozval asi tak sekundu před nárazem. Vznikla tam na takové jako hraně jakoby přemostění nad značkou prohlubeň, kterou bylo nutno vyklepat a pak dveře nalakovat.  Bohužel ty dveře jsou vymyšlené tak, že poškozená hrana je v kolmé rovině s nárazníkem, takže zadní dveře přebírají funkci nárazníku, když se narazí do překážky vyšší než 40 cm. Nárazník se nárazem nepoškodil, byla to velmi malá rychlost, tak 2-3 km/h a je na to dělaný.

Včera jsem přivezl po opravě víka kufru vůz ze servisu v Praze Podbabě a mohu jen doporučit. Jak přístup, tak provedení. (Kosmetický autoservis Podbabska 81, Praha 6 tel. 775 155 558). Dělají to tam Rusáci, ale špičkově. Servis patří nějakému Švýcarovi. Jsou to kroupaři hlavně. Trošku komplikace s barvou, neuměli to v jimi používaném systému namíchat, (moc nová barva a není ještě všeobecně známá u všech výrobců lakových systémů . Hyundai RWB Stellar blue, a tak mě poslali ještě před přijetím vozu do prodejny autolaků v Praze Stodůlkách na Malé Ohradě, kde to už umějí, majitel p. Hůša, kontakt můžu také dát). Hyundai dělá auta tak, že nárazníky se stříkají jinde a vozí se do fabriky a montují už nastříkané. Karoserie se lakuje v Nošovicích. Proto je znát velmi drobný rozdíl v tónu mezi nárazníkem a karoserií. Barvíř proměřil oba odstíny kolorimetrem a určil složení barvy pro ně a já se měl rozhodnout, který z nich chci. Nechal jsem to v tónu podle nárazníku, protože se s ním zadní dveře stýkají nejvíce, s bočnicí se stýkají pod oknem v délce jen asi 7 cm, takže případný rozdíl by vadil méně. Za 360 Kč mi namíchali 1,5 deci barvy, servis pak půl deci (neboli tak asi za 120,- Kč) vrátil v lahvičce se štětečkem ve víčku, protože ho nespotřeboval, že prý se může hodit. (To by značkový nikdy neudělal.) Opraveno špičkově, vůbec není znát, že by to bylo vyklepávané ani lakované, i když ta plocha poškození nebyla moc velká tak asi necelých 35 cm2 (cca 5x7 cm) ani moc hluboká. Není důvod to ani fotit, vypadá to jako z fabriky, i tónem barvy. Jen to prý nesmím 2 týdny teď umývat. Dali si práci i s tím, že opatrně odloupli všechny nápisy a logo :hyu: , zbavili to původní lepící plochy a přilepili znovu dvoustrannou lepící páskou. Značkový servis tvrdil, že se ty nápisy a logo musí měnit, prý je to jen jednorázově použitelné. Takže další úspora. Jak dlouho to vydrží se teprve uvidí. No a cena práce servisu včetně DPH? 4 840 Kč, i s barvou 5 200,- Kč. Značkový v Říčanech prý že to zvládne za 15 - 18 tisíc (spoluúčast 10 tis.). Ovšem přišel jsem asi o záruku na zadní dveře, ale jen proto, že jsem to nedal do značkového servisu.
 

No a ve čtvrtek 31. 10. mám termín na výměnu toho čidla kouřivosti a teploty v katalyzátoru u Lennera v Říčanech. Budu doufat, že mi už závady skončí a už budu jenom jezdit a jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno v 7. hodin, (bydlim u Berouna, podotýkám, vstával ve 4 ráno, pak 4 km pěšky do Berouna, na přestup z vlaku do vlaku přes 4 nástupiště pouhé 3 minuty na Hl.n.), jsem si v Říčanech převzal opravený vůz po druhé opravě spojené s DPF. (Včera to nešlo, řešil jsem pro změnu R 11 - veterána.) Vyměnili čidlo pro měření kouřivosti a teploty v katalyzátoru, to je to, co tam trčí pod torpédem svisle dolů zasunuté v katalyzátoru. Potom prý udělali regeneraci filtru, takže výfuk mám prý dokonale čistý a co jsem nečekal, vyměnili software pro řízení motoru, který byl výrobcem prý upgradován. Změny prý se týkají jednak funkce katalyzátoru, režimu chodu motoru a režimu funkce tempomatu. No a jako bonus mi auto zdarma umyli včetně voskování, což bylo příjemné překvapení, zapomněl jsem jim říct, že by to neměli kvůli novému laku na dveřích od kufru).
Dnes jsem s tím ujel asi 30 km po okruhu z Říčan do Prahy Radotína, kde jsem ho nechal a pokračoval vlakem do centra do práce. Musím říct, že jsem zatím spokojený. Předtím vůz jakoby šel špatně "za plynem", jako by akceleroval se zpožděním, kromě toho, že sporadicky ztrácel výkon úplně. Teď jede podle mého subjektivního pocitu dobře.
Nezbude mi doufat, že už budu mít konečně pokoj a dál budu jezdit bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska odpoledne namontuji zimní kola. Je mizerná předpověď a má být led. Objektivně tam kde bydlím, je sjezd do Berouna v dost prudkém kopci s asi 6 zatáčkami, z nichž jedna je více než do pravého úhlu a těsně před ní je zúžení kvůli mostku.  Bourá se tam často i za sucha, protože borci to tam perou v protisměru velmi rádi hlavně směrem dolů. Tam zimní gumy nepomohou, když je led, jakmile vjedu na úsek tak asi 150 metrů před touhle zatáčkou, nemám šanci jet jinak než rovně, protože zabrzdění, pokud by se zastavila hnací kola, což není na ledu žádný problém dosáhnout, znamená jet jako na saních. Stalo se mi tam, že nad tímto úsekem jsem před několika lety zastavil s první Dacií Logan MCV, protože silnice se leskla jako zrcadlo, večer byl nad nulou a lehce pršelo, ráno asi 12 st. pod, bylo to v lednu. Za mnou zastavili další 3 a že prý jsem srab a nic neumím. A tak jeli, no v té zatáčce to tam všichni vyváleli jeden po druhém do sebe na protilehlé straně, je tam nějaký plot, ten rozvalili..... Ani jsem se na ně nemohl jít podívat, musel bych tam sjet po zadku, po nohách to nešlo anebo jo, ale jen prvních pár metrů jen jsem volal na příslušnou linku. Tenhle úsek je tak 2 až 3 dny v roce, obvykle ve druhé dekádě ledna nepoužitelný, dokud nedorazí silničáři a ani nemusí být sníh. Tady ani zimní gumy nepomůžou.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Dneska mi Hyundai obešel vandal, udělal mi na pravých dveřích na té mírně šikmé ploše pod oknem vryp dobře 30 cm ve tvaru do L. Praha Stodůlky, Flöglova ulce před domem č. 1. Nikdo ho asi nikdy nechytí, ale na PČR budu muset, protože jde o leasingové auto.  Spoluúčast mám 10 tisíc, takže zase platím pojištění zbytečně, tolik to stát nebude. Pokusím se, až bude světlo vyfotit.

Otázka je, jak to opravit. Do servisu se mi moc nechce. Mám přesnou barvu, tak to zkusím vyrovnat několika vrstvami barvy základové a navrch pak dám modrou a přes to bezbarvou a všechno pak přeleštit jemnou pastou do roviny a tu bezbarvou třeba i opakovaně. Vidět to sice bude, ale leasing bude ještě 4 roky a za tu dobu se může ledacos stát, od dalších vandalství, přes nehodu až po ukradení a pokud by se stalo něco závažného, zamaskovaný vryp nikdo řešit nebude. Ovšem když se nestane nic, pak můžu mít problém při vracení vozu.

Možná ale dát opět k těm Rusům v Praze Dejvicích, aby na té plošce v celé šířce až po hranu udělali jen přístřik, tam by to více než tak 1 500 nestálo.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou neúspěšní závistiví jedinci, kteří pro svojí neschopnost a z toho plynoucí chudobu mají zlost a závist k celému světu. Mně se něco podobného stalo taky na Hyundai - H1 u nás před barákem alu už někdy před 15 lety. Tam mi zrýpali mnoha vrypy celý levý bok. Pro změnu zase místní starousedlíci  oslazoovali život nově přistěhovaným náplavám. Já dokonce vím kdo, protože je někdo viděl a řekl mi to, ale když jsem ho požádal o policejní svědectví, odmítl. Když jsem pak mluvil s dalšími nováčky, v té době tam přišlo nových lidí víc, prakticky všem to udělali. Někomu dříve a někomu později. Proto jsem si udělal uzavřená stání pro 3 vozy, ono to není kolaudované jako garáže, ale jako uzavřené přístřešky a mám pokoj, akorát se halt každý den 10 minut věnuji vjíždění a vyjíždění a zamykání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no ale pojistka na vandala se spoluúčastí 10 000 Kč tím spíš když auto parkuje ve městě každý den. No za mě hodně špatně vymyšlená pojistka spíš bych to napsal tak že pojistka tzv. aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Protože financované auto kde je pojistka nutností ale pořádná pojistka by zvedla celkovou částku kterou je nutné platit.   Jako chápu že tohle nas..e ale když by jsi měl pojistku kde by spoluúčast byla 5000 nebo ještě méně tak to dáš do servisu a nemusíš řešit co bude až bude konec financování protože teď se Ti nechce platit opravu ze svého když auto je pořád cizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zdravím do Tetína. Často se vyskytuji v Srbsku, takže pozdrav letí jen kousek :-). No, zajímavé počtení o I30, jsem zvědavý, jestli teď už bude šlapat. Moje benzínová zatím relativně OK, i když taky by se pár much našlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistku stanovila leasingovka. Asi věděla, proč to tak dělá. To není klasická havarijka, ale pojistka podnikatelského majetku. Taky to má ještě pár drobných mouch, ale dohodl jsem v servisu, že budeme řešit, až bude teplo, Březen, duben.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dneska na PČR, to musím povinně ze smlouvy a pak v servisu. Je to na blbém místě prý se musí nastříkat celé dveře, takže odstrojit atd. Značkový do telefonu minimálně 6 tisíc, tam, kam s takovými prkotinami běžně jezdím jsem to byl ukázat, vykalkulovali to na 4 800, ale prý mi dají slevičku, takže kolem 4,5 tis. Předběžně jsem objednaný na příští čtvrtek, ale skutečně váhám, jestli to řešit u každého škrábnutí profesionálně, protože to bych pak každý rok utratil 10 tisíc navíc. Na druhou stranu to musím nějak zaopravit, přišel jsem na to za tmy, na světle se ukázalo, že je to proškrábnuté až do plechu.

Takže asi to zamaskuju sám, i když to poněkud vidět bude a budu to řešit všechno až nakonec a kdyby se stalo, že to od nich odkoupím, pak možná ani to.  Předběžně jsem tam objednaný na příští čtvrtek, ale asi to zruším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...