Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Esperův Hyundai I30 (III.) 1,6 CRDi Tricolor


Guest Espero

Recommended Posts

To je pravě ono " připojištěný "  a to se připlácí, a vzhledem k ceně předniho okna i s prací cca 4000,- jsem si to třeba já proto nepřiplatil, za 3 roky placení připojištění dám tolik jako za okno, takže si ho radší jednou za 10 let zaplatím celý sám a ušetřím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opraveno v sobotu 1.6. odpoledne. Nejprve jsem zajel do značkového na Butovicích, tam mi řekl technik, že to opravit nejde, že prý je to moc velké a že jen nové sklo za nějakých plus minus 16 tisíc. Tak jsem v sobotu po předchozím telefonátu zajel do autoskloservisu non-stop ve Praze Bubenské ulici v Holešovicích. Tam to opravit zacelením samozřejmě šlo, oni tam non stop fyzicky nejsou, ale majitel, asi 30 letý člověk, velmi ochotný, tam přijede na dohodnutý čas. Takže tam nejprve odstranil roztřepené praskliny co to nejvíc šlo a pak pod tlakem 12 barrů narval tu pryskyřici a hotovo. Kromě asi 0,8 mm tečky uprostřed poškození, kudy rval tu pryskyřici na okně není nic vidět. Stálo to 1500 Kč. Já o výměnu okna nestál, protože to poškození bylo nízko před dolní hranou palubky a nebylo vůbec v přímém pohledu a vůz je 4 měsíce nový a nikdo, tedy žádný rukodělný servis nepřidělá nové okno tak, jak to udělá výroba. Navíc je to leasingáč a já opravdu nevím, jestli si ten vůz po pěti letech po záruce odkoupím, spíše myslím, že ne, a pokud to jen trochu půjde, budu to udržovat co nejlevněji.

Ale vadí mi na tom jiná věc. Že značkový servis lže, že to nejde udělat, jen aby měl větší tržby. Je to v první řadě o nenažranosti, ale taky o tom, že se tak může chovat i v případě dalších oprav a tedy zbytečně vyměńovat díly, které to vyloženě nepotřebují. I když jsem tam vůz koupil, vzhledem k jejich přístupu právě přišli o zákazníka servisu. Majitelem je tam nějaký Holanďan....

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak mi nový Hyundai až tak moc nevydržel. Začalo to po půl roce haprovat (poprvé se to objevilo v cca 8 500 km, nyní mám 11 600), nechtělo do to otáček chvílemi, občas svítila kontrolka režimu motoru, to čerpadélko. Donutilo mě to zajet do servisu Lenner Motor v Říčanech, prý je dobrý, (a mě se taky zdá zatím), tam udělali diagnostiku a zjistili 23.8., že špatně vypaluje DPF filtr a budou ho měnit. Je to tam od úterý 27.8, původní termín opravy byl až na 18. 9. (na tu diagnostiku jsem čekal taky skoro 3 týdny), jenže už se s tím nedalo o víkendu skoro jezdit, tak jsem jim to tam odvezl a ať si dělají co chtějí. Vyfasoval jsem náhradní vůz I40 a jezdím dál. Myslím, že ten I40 je bude motivovat k větší rychlosti provedení opravy.

Specifická věc je cena opravy. Cena dílu bez DPH je 42 tis., oprava bude tak za 2 tis. práce. Takže celkem 44 tis. K tomu více než 9 000 Kč DPH pro Babiše a jsme na více než 53 tisících Kč. To představuje 10% ceny nového vozu. Nějak je ta cenová politika náhradních dílů a oprav naprosto mimo mísu, my ekonomové tomu říkáme soulad ceny s hodnotou.

Musím říci, že Peugeot Boxer zatím bez sebemenší závady (´tuk ťuk)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Včera v půl čtvrté odpoledne telefon od Lennera, že je auto hotové. Byl jsem v Praze ještě v práci. Tak jsem tam vyrazil (auto na druhém konci prahy - na Stodůlkách samozřejmě, myslím to náhradní) a v 17 hod. jsem si I 30 převzal. Po prvních 55 km od nich domů, bych řekl, že je to línější, ale myslím, že se to postupně začalo usazovat a taky mám podle počítače dojem, že to méně trošku žere, tak 0 1-2 deci. Vynuloval jsem si třetí úroveň - info o jízdě. No a taky to tak nějak divně smrdělo, jako by se něco pálilo, volal jsem zpátky a prý je to normální, nový katalyzátor se prý musí vypálit, po 100 km to prý zmizí. No nevím, u nového vozu se nepálilo a nesmrdělo nic. Ale protože to 2 týdny stálo a nejezdilo, časově jsem měl přejeto asi 300 km, teď mám naopak asi 300 km volných. Pořád zápasím s tím leasingovým limitem-průměrně můžu denně ujet 57,5 km včetně sobot a nedělí.
Dnes ráno po příjezdu do Prahy to pořád jěště smrdělo, ale trochu míň.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u Hyundaje je to 42 000 bez DPH, k tomu nějaká těsnění a pár dalších drobnností a práce. Říct na to lze jediné. Používat Hyundai po dobu záruky, neboli 5 let = doba leasingu a pak to neodkupovat a nechat leasingovce. je to o tom, že řada dílů na vůz cestuje přes půl světa.

 

No tak jezdím ne stále, ale někde mezi 1700 - 2600 ot/min. Já to ani moc jinak nemůžu, to auto používám jen do práce a kolem baráku. Na dlouhé cesty mám Peugeot.  No a ráno i odpoledne je D5 od Berouna do Prahy a odpoledne zpět tak přeplněná, že to rozjet vůbec skoro nejde.

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak, aby bylo jasno, ten katalyzátor byl od začátku vadný a nikdy nespaloval, ani jednou nesepnul ke spalování. To se prokázalo na diagnostice. Navíc ve 2000 otáčkách mi to jede 120 km/h, takže ve stotřiceti ani ne 2200 ot..  Je to pomaloběžný motor. Žádný kafemlejnek, jak dělají dneska Francouzi třeba Renault do dodávek, Master motor 1,6 a biturbo. Právě proto jsem si ho kupoval, protože nemám vysokoobrátkové motory rád. Pěkně záběr od podlahy. A to byl hlavní důvod, proč jsem dával pryč tu Dacii, jestliže ve 130 jsem u ní měl přes 3000 otáček, už mi chyběla rezerva pod plynem. Na ten její motor 1,2 jsem si nikdy nezvykl, i když stejné motory byly v Thaliích a v Cliích.

Na operák nebo neoperák je mi to jedno, nový vůz a v záruce. Naopak, kdyby byly potíže s projednáním záruky, leasingovka mi může poskytnout podporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně to právě u nového vozu nikdy nesmrdělo, ani, když to začalo to začalo haprovat. U toho vyměněného katalyzátoru to smrdělo udatně, už se to začínalo i spínat pro vypálení, když jsem zrovna zastavil kouřilo se z toho, jako by to hořelo. Mám najeto 400 od výměny a pořád to trochu smrdí. Problém je, že jezdím teď štreky jen max 28 km, potřeboval bych to protáhnout delší trasou. A zajímavé je, že mi skočila spotřeba dobře o 2 deci dolů oproti vadnému katalyzátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl cestu do Plzně, a tak jsem to protáhl po dálnici, chvilku i 180kou. Tu dosáhnu při 3100 ot. No ja jak jsem tomu naložil dost ohně, dovypálilo se to a už to nesmrdí. Šlo by to i víc, počítám až tak na 200, ale zadrhnul jsem se o vozy přede mnou, potřeboval jsem na to delší úsek volné dálnice než jsem měl.  To bylo poprvé, co jsem zkoušel, co v tom autě je za duši.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

dle tacho to neslo vic jak 195/198, ale  jinak vesmes v nemecku prselo tak ze se vypinala kamera na  hlidani pruhu , tak jsem to nevyzkousel poradne . ale za 48 hodin najeto  3000 Km a docela me to auto potesilo, sedacky  dobre nastavitelne  ,  spotřeba super a  za ty penize .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kus smůly. Včera se mi zase projevila ta původní závada s katalyzátorem, a hned 2x, jestli jsem s tím najel od opravy 800 km, tak je to hodně. No a aby toho nebylo dost, tak jsem večer při couvání ve tmě vrazil do překážky za mnou pozadu a poškodil zadní dveře. Je tam taková jako přepážka nad SPZ a ta trošku přečnívá nad zadním nárazníkem, takže nárazníku se nestalo nic, ale na dveřích je lavórek dobře 20 cm2. Je přima, když zadní dveře přebírají funkci nárazíku. Takhle je to udělané a člověku to dojde, až se něco takového stane. Možná to půjde vytáhnout jako po kroupách, laku není prakticky nic, ale nevím. Budu to dnes honit. Je to jen lavór, žádné ostré hrany v tom lomu... jediná hrana je na té jakoby přepážce. Výběr I30 asi nebyla správná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neber si to osobně nebo nějak špatně ale tahle nízkoobjemová motorizace není dělaná na tzv. městské couračky a ten motor musí být v zátahu, prostě jet a fungovat. Věř mi, že vím o čem mluvím, protože sám už více jak 2 roky vlastním auto s 1.6TDi CR s DPF a pokud nejedu více jako 100km trasu, tak jedu benzíňákem.

Být tebou jdu opět reklamovat, přeci jenom to je nový vůz a na něj se vztahuje záruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nejezdím městské couračky, 28 km po dálnici D5 do Prahy tam na Stodůlky a 28 km zpět. Dál do centra metrem. Na dlouhé cesty mám Peugeota. Reklamovat budu, ale až opravím ten ťukanec. Objednávku mám na 21. 10 a bude to stát 5 400. Platím sám, spoluúčast je 10 tis., takže bez pojistky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Tony Stark napsal:

Neber si to osobně nebo nějak špatně ale tahle nízkoobjemová motorizace není dělaná na tzv. městské couračky a ten motor musí být v zátahu, prostě jet a fungovat. Věř mi, že vím o čem mluvím, protože sám už více jak 2 roky vlastním auto s 1.6TDi CR s DPF a pokud nejedu více jako 100km trasu, tak jedu benzíňákem.

Být tebou jdu opět reklamovat, přeci jenom to je nový vůz a na něj se vztahuje záruka.

5 roků jsem jezdil kolem komína s 1.6 HDi, přes víkend byly i delší trasy, to neříkám, ale převážně do práce a po městě -- bez jediného problému!! :super, takže nevěřím a nevím o čem mluvíš :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozzy56:  stejná zkušenost, 1,6HDi sice bez Fap (ve Fordu C-Max), ale taky převážně jen krátké trasy, většina kolem 2km do práce. O víkendu 75km tam a 75km zpět. Nad 100km jelo málo kdy a za 11let / 90tis km žádný problém - zatím se měnil jen olej a filtry. Na jaře bude první větší servis - rozvody, přední destičky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...