Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 - problém se zrychlováním


Hynča

Recommended Posts

Zdravím Peugeoťáky,

mám takový problém, tak snad bude mít někdo podobnou zkušenost. Poslední dobou se mi stává, že auto nechce zrychlovat, a to nejen při startu. Dám příklad: Rozjedu se na cca 60 km/h a chci zrychlovat, jenže se nic neděje. Plyn můžu klidně sešlápnout až na podlahu a nic, otáčky se zkrátka nezvedají. Držím plyn, ze čtyřky přeřadím na pětku a najednou se auto prudce rozjede, pak zase nic, pak zase začne zrychlovat atd. Někdy to nedělá vůbec a jindy se s tím prakticky nedá jet. Mám Peugeot 307 Break 2.0 HDI 79 kW. 

Nevíte někdo, prosím, čím by to mohlo být? Děkuji za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako tak to chce diagbox/peugeot planet. Ja tohle orave mel po tom co jsem nekde natankoval blbou naftu, trochu se ti proplachlo, dal novy filtr a jezdil jsem zvesela dal. Ale to jsou domněnky, co to delalo me, to nemusi byt i u tebe 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řízení turba. Kdyby to byl filtr nafty, tak by se hned tak nerozjel, to by byl pořád chcíplý.

Měl jsem přesně toto na 79 kW motoru, většinou vyrazil, ale někdy nezabral. Servisák tam něco vyměnil, ale už nevím, co. (Mám těch aut na starosti několik)

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...