Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen C4 - čeština a navigace eMyWay


Mikis

Recommended Posts

Takže díky moc všem co mi pomohli aktualizaci mám hotovou teď tam mám verzi RNEG 2.86.B.1, ve které by měla být čeština, ale nějak nemůžu najít kde ji nastavit, na středovém budíku, kde se nastavuje jazyk tak není zobrazená.

Co s tím pomůžete ještě jak ji nastavit musí se do servisu nebo to jde i nějak přes ty scripty? Díky moc všem

Upraveno uživatelem Mikis
změna verze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak bylo auto konečně v servisu a čeština je povolena a plně funkční. Takže velké díky všem co mi tu pomohli, aby se to zdárně dotáhlo do konce.

Jen mám ještě takovou malou otázku někde jsem viděl obrázky z RT6 na kterých je na velké obrazovce zobrazené okno kde jsou informace z palubního počítače a chtěl bych se zeptat zda to jde nějak povolit i u tohoto Citroenu C4 když má dva displeje a toto info se zobrazuje na displeji mezi budíkama?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel pár obrázků jak to vypadá a taky odkaz na jedno video kde je daleko víc nastavení v RT6 než tam mám já. Třeba tu položku palubní počítač tam vůbec nemám. Jak je to tedy možné a jak se tam to nastavení dá dostat?

Zde je odkaz na video co vše tam má v nastavení:

https://www.youtube.com/watch?v=b_nQ0JRZ4_U

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...