Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 S16 Gti


Chudar

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Trošku jsem se ,,šprajcl", času teď v poslední době bylo méně, ale na víkend mám konečně domluvené udělání brzd, respektive výměnu brzdové kapaliny a odvzdušnění (po sundání předních třmenů samozřejmě pedál prošlápnu 😁), takže se to zas snad začne trošku hýbat...pak následuje snad hned v dalším týdnu STK a zapsání kol do TP...momentálně jsem si do HDI koupil nové rádio a staré jsem aspoň namontoval do Gti a zjistil, že všechny repra jsou odvařené, takže dozadu mám nachystané koaxiály Pioneer a dopředu ještě musím vymyslet nějaké normální komponenty...už se dělá teplo, takže se už budu i chystat na ,,karosářskou" 😁

20190312_175213.jpg

Upraveno uživatelem Chudar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach ty brzdy, dva odvzdušňováky urvané 😀, ale všechno dobře dopadlo a už se brzdí, plus jsem se pustil do malého ,,detailingu" 😄 krytky na zrcátka budou potažené karbonem (žádná folie, tu nemám rád 😊)

20190316_133646.jpg

20190316_115137.jpg

Výsledek by měl vypadat snad takto

Carbon-Fiber-Door-Mirror-Cover-for-Peugeot-206.jpg

Upraveno uživatelem Chudar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stk dnes úspěšně hotovo, sice je tam ještě pár much 🙈 ale papírově jsem čistej 😁, je potřeba ještě vyměnit koncovku výfuku, regulator brzd je taky pridřený, uvidíme jestli půjde rozhýbat nebo bude potřeba vyměnit, jinak pohoda....takže snad už zítra stihnu zajet s kolama na stk 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec se stk posouvá až na pondělí 🙄 , nějak se to nestihlo...

Jen by potřeboval ještě malou radu, narazil jsem na dva průměry spojky např viz. https://www.mroauto.cz/tecdoc-produkt/2407333-spojkova-sada-sachs-3000950061/?id=2407333 kde je 228mm a nebo https://www.mroauto.cz/tecdoc-produkt/243514-spojkova-sada-valeo-826345/?id=243514 kde je zase průměr 230mm, je to jedno nebo se musí prvně rozpůlit a podle toho objednat? Díky za radu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky, objednám teda asi 230mm 😄 ....nápravu jsem si dělal sám, protože se mi to chtělo udělat, ale spoustu firem nabízí výměnu nápravy pokud si u ních tu nápravu koupíš, tak snad jen s příplatkem kolem 1000kč a že to za 2-4 hodky vymění....takže osobně pokud by se mi do toho nechtělo, tak bych to určitě nechal udělat 🙂

Jinak tedy dnes se konečně přetěsnil výfuk hned u svodů, kde mi vypadla pružinka, takže už to má zase normální zvuk 😄

Na HDI se mi pos*al startér a to mám fakt radost, protože je tam k němu přístup jak k penězům 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hlásím, že se úplně neflákám, pustil jsem se do opravy dost ,,drcnutého" pravého zadního blatníku, trošku oťukaného levého blatníku, dál se bude pokračovat zadními vraty, které jsou nad a pod oknem chycené rzí, v podstě od dveří dozadu se asi bude lakovat celé mimo nárazník 😀 je to pěkná prca*ka...taky jsem přebrušoval střechu a dotmelit ťukance, zřejmě od krup, ať je pěkně hladká, na střechu přijde lesklá černá fólie.

20190414_112414.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmelím a brousím o sto šest, střecha už vypadá hezky, blatníky už dostávají zpátky tvar 😁, taky už mi i dorazily nové příchytky na lišty dveří, tak už aby to bylo hotové. Na spojku jsem taky objednaný, ale až na 13.5. 😁, tak do té doby musím stihnout exteriér ať už to nějak vypadá.

20190419_132901.jpg

20190419_132922.jpg

20190419_132907.jpg

20190419_161236.jpg

A takhle vypadají krytky na zrcátkách

20190419_131022.jpg

Upraveno uživatelem Chudar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...