Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatická převodovka


Kubicc

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

 

Nemate niekto typ kde udelat olej v prevodovke v Prahe ? Vyzera ze AVCAR uz do toho hodil vidle, a nedelaji to.
Teda vraj pokazena masina ale skor to vyzera na koniec.
Termin na vymenu mi uz nedaji a vraj je to dlhodobo pokazene, haha, lepsi vypluvu asi nemaji. Dikes ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním i sem :) 

 

Aktuálně se stále čeká na certifikaci náhradního oleje od společnosti Total. 

Oproti AT6 je v AT8 zcela jiný olej, do kterého total měl pouze zatím pouze jeden olej a to v ceně přes 2 tisící za litr.. v případě, kdy se převodovkou prohání okolo 20L, je to výměna skoro za 50t, což je nesmysl. 

Mluvil jsem zároveň s člověkem z Totalu a náhradní olej je aktuálně ve schvalovacím procesu, kdy certifikát by měl být hotov v první půli září. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/9/2022 at 5:06 PM, ChouLu said:

Doplním i sem :) 

 

Aktuálně se stále čeká na certifikaci náhradního oleje od společnosti Total. 

Oproti AT6 je v AT8 zcela jiný olej, do kterého total měl pouze zatím pouze jeden olej a to v ceně přes 2 tisící za litr.. v případě, kdy se převodovkou prohání okolo 20L, je to výměna skoro za 50t, což je nesmysl. 

Mluvil jsem zároveň s člověkem z Totalu a náhradní olej je aktuálně ve schvalovacím procesu, kdy certifikát by měl být hotov v první půli září. 

ok dikes za info.

Len este dotaz, na web strankach uz propagujete dlouho masinu na prevodovky, ako ste  teraz riesili  EAT8 ? Alebo nedelali ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...