Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Engine fault a pisklavý zvuk


zidane256

Recommended Posts

Ahoj,

dnes při cestě z práce mi hodilo auto engine fault a začal jít takový hnusný pisklavy zvuk od motoru a po 200m cesty začalo něco smrdět a kouřit se z prostoru od motoru. Co to muže být za problém ? Auto jsem ihned odstavil. Mohl jsem těmi 200m co jsem jel něco hodně pokazit?

diky za odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo 22hod večer měl jsem to otevřené ale neviděl jsem tam poradně. Dneska jsem tam byl u auta a díval jsem se a chytal jsem na ten řemen a je úplně tenkej a už nemá skoro žádné drážky a je dost špatný stav toho řemenu. Jen nevím jak auto pretahnout do servisu můj servis nemá odtahovku je to na druhem konci města. Navíc mám automat nevím co udělat aby mě mohl někdo odtahnout musím mít vyřazeno na neutrál ? Nebo něco víc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do prvního sešláputí brzdy , pak pomine brzdný účinek. Doporučil bych tažnou tyč

Edit: zapoměl jsem že bys mohl mít normální ruční brzdu :D

Upraveno uživatelem Davidak79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsou tam nonstop. Klidně zavolej hned a domluv si to na kdy potřebuješ auto vyzvednout.

Nikdo nezkoumal jestli je auto pojízdné nebo ne. Prostě přijel chlápek, fotka před,naložil, fotka po, podpis a odjezd do servisu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...