Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Natáčecí světlomety porucha.Peugeot 508 SW


mates 75

Recommended Posts

Ahoj.Dnes se mi rozblikala kontrolka potkávacích světel.V manuálu je poznačeno ,že se jedná o poruchu natáčení hlavních světlometů.Nevíte někdo jak na to? Jestli je od nich nějaká pojistka, nebo jak to vůbec funguje.Je to rok výroby 2011, benzín 1.6.Děkuji za jakoukoliv odpověď. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Nemám původní baterii.Koupil jsem to v bazaru a dali mi tam jinou ani nevím jak je stará.Jinak děkuji za poslání odkazu jak to řešili ostatní.Koupím novou baterii a uvidím.

Upraveno uživatelem mates 75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, jelikož se udělalo venku hezky , tak jsem vlezl po auto a zjistil ulomené táhlo k snímači zatížení vozidla. Trochu jsem s nim pohnul a už mi zmizela porucha natáčení předních světlometů. Teď si jen zjistit jestli se to dá někde koupit nebo zajet do servisu na výměnu.

20190220_113500.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl , tady se dá koupit pouze to táhlo ?? já to na předchozím autě urazil o výmol a dalo se koupit pouze celé čidlo za 3000 kč. Tak jsem si to táhlo změřil a vyrobil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...