Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner tepee alias Šeďoch


Šalda

Recommended Posts

Tak super, žárovky kupovat nebudu, já vozím sebou milion všech možných žárovek a pojistek, v servisním kufru, ale vždycky jsem měl pro policajty takovou tu krabičku H4, H7 a podobně. Takže to kupovat nebudu, jen trojúhelník, vestu, lékárničku a tažné lano. Startovací kabely mám dvoje, takže to je v pohodě. Díky kluci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to všechno koupil, díky, já mám doma taky ještě jeden trojúhelník, ale ten používám kdy mají dovézt dřevo nebo něco, a nemám právě k němu ten obal, a ten co jsem teď koupil tak stál 120,takze v pohodě. Ještě jsem koupil Vif, škrabku,  smeták a podobně. A na tu stoličku se podívám, to je dobrej nápad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tohle je výbornej smetáček: https://www.autokelly.cz/Product/DO-KUNGS4569/8493193  dluhej, pevnej. Byl to dobrej kup :super

Tohle: https://www.autokelly.cz/Product/DO-KUNGS6006/12344447 shrnovadlo mám taky a letos na horách sklízelo úspěchy :super
Edit: Jéé sorry, přehlédl jsem to, myslel jsem že to chceš nakoupit.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok406, máš pravdu, tuhle barvu jsem neviděl na tomto autě u nás vůbec, a objevuje se až u novějších, kde ale nevím zda je to přesně tento odstín. Každopádně barva pro mě byla hodně důležitá, u cervenyho jsem tu barvu nesnášel, a trpěl jsem ji 7 let :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...