Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner tepee alias Šeďoch


Šalda

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tak ve čtvrtek jsem v práci vyměnil olej a filtr, práce úplně v pohodě, a docela sem čuměl jak je olejová vana malinká, byl jsme zvyklej ze 406 a červeným partneru na "normální" velikost, holt menší objem motoru tak i menší vana, to dá rozum. Jinak ještě jsem dozadu dal Led blinkry, ještě je dám i dopředu, až zjistím jak se dá ta žárovka vydělat ven 🙂

Musím ještě koupit Led do předního vnitřního světla, a dozadu do kufru dám zase Led pásek, to jedno světýlko na celej kufr je prostě málo. 

Ještě jsem si všiml že mě trochu prskalo turbo olej, byla povolená plastová trubice hned u turba, tak jsem to přitáhl a super. Ještě mají blbě řešenou plastovou trubici na vzduch do airboxu, tak jsem ji přitáhl elekt. páskou a konečně to nedrnci. A do kufru jsem sháněl nějakou gumu nebo tak něco, nakonec jsem tam dal černou jezírkovou folii, je dostatečně pevná, a přitom celkem tenká, a vypadá že by mohla něco vydržet, jen ji ještě musím připevnit suchým zipem. 

IMG_20190214_163845.jpg

Upraveno uživatelem Šalda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mě někdo poradit tak vydělat žárovku blinkru vepředu? Ani za boha nejsem schopen přijít na systém jak to vydělat ven. A že jsem měnil všechny možný žárovky na X autech, ale u tohoto na to nemůžu přijít, ani točení, ani bajonet systém, prostě nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsem tipoval že právě Ty by jsi to mohl vědět 🙂 já nebýt toho že bych tam chtěl ty Led žárovky tak bych to taky nemusel měnit. Nicméně i tak bych na to rád přišel, protože jednoho dne by to určitě přestalo blikat a já bych na to musel přijít. Ještě se podívám zítra, zkoušel jsem najít i videa nějaký nebo návod, a nic. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je jasný že žárovky w5w se vytahují, a tyhle jsou na bajonet, jenže já tu žárovku nemůžu vydělat z toho světla, společně s objímkou, nemůžu ani za boha tu objímku vydělat ze světla, samotnou žárovku už snad vydělám v pohodě, tak levej zase nejsu, že jo 🙂 Teď jsem tam málem nechal prsty, jak jsem to zkoušel otáčet a všelijak vydělat ven. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono to vážně jde otočit, su teda bez dvou prstů, ale jde to 🙂

Jinak jako naschvál poslední led žárovka nefunguje, takže jsem to zkoušel zbytečně. Objednám nový z Číny a potom vyměním, ale aspoň už vím že to jde. I díky Standovi, teď nevím jeho Nick tady na klubu, který to zrovna včera měnil 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem byl včera na diag u kolegy z klubu, a tohle mě tam našel. Na relé žhavení a ventilátor se podívám, a co se tyče Fapu, se podívám na dráty, zda není někde chyba. Jinak Eloys mám 72%, a ostatní by mělo být podle diag v pořádku, aspoň jsme nic dál nenašli.

Může někdo poradit něco více k těm screenům z diag?

PP1_thumb_png_09e3ca486387ab5361c1e602118fc3de.png

PP2_thumb_png_de754f4ad4938dd7118b685d58bbaf6d.png

PP3_thumb_png_44bc2b3f67dd0093df1bafc152886945.png

PP4_thumb_png_67ce833533f2746c36fcf6033b7efb84.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vím že tady máme šikovný kluky grafiky, mohl by mě někdo prosím tyto kola nějakým způsobem vložit na auto? Abych měl aspoň nějakou představu? Nejsou úplně přesně to co bych chtěl, to jsou origo kola co se dávali na tohoto Partnera, ale ty nikde nejsou na bazarech, a za nový i s gumama a šroubama dávat teď hned 18 tisíc to se mě nechce, takže bych měl aspoň na tohle léto nějaký, a kdyžtak bych je potom nechal na zimu. Ale myslím že by to nemuselo vypadat tak blbě.

kolo.jpg

auto.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kola koupena a dnes obuto. Jinak vypadá to téměř stejně jako na fotce výše :super I když to není úplně můj styl kol, tak za tu cenu to nešlo odmítnout, a myslím že nakonec to nevypadá až tak špatně. Jen teda je ET o 10mm nižší, tak to kousek "čumí" ven. Ještě nevím zda je to pro mě moc a nebo ne, nechci aby to vypadalo jak nejakej tuning :D

IMG_20190324_173052.jpg

IMG_20190324_173100.jpg

IMG_20190324_173112.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...