Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním Scratch daily car :D pro nájezd kolem 30t km ročně


Scratch

Recommended Posts

Jirko tak já Ti vyrobím nějaká elegantní tykadla na ten zadek abys viděl v zrcátkách kde ho máš. Možná když bych prohrabal svoje poklady tak bytady mohlo bejt ze stoosumačtyřicítky. Nebo se dají koupit i LEDkové tykadla dozadu na návěs.😁 A jak znám @Klemoň že je pro každou špatnost tak by ti tam tu elektriku aby to svítilo vybastlil. Půjč nám to sem na víkend a uvidíš co z toho uděláme.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Vena garážmistr napsal:

 @Klemoň že je pro každou špatnost

No Véno s takovou diskotékou , co bych mu tam napral by se styděl i jen otevřít dveře od garáže. :D    Natož vyjet na silnici  :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že minimálně tyhle by jsme mu měli věnovat : www.vapol.cz/produkt/5W1093P samozřejmě levé a pravé a ještě pár couvacích aby na to lépe viděl :www.vapol.cz/produkt/UEU3010AR   a auto bude dokonalé. A na tu černou barvu by se hodili nějaké hodně vyzývavé nápisy. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hafity promin ale zetec je jeden z nejlepsich motoru od fordu a je mezi majiteli fordu docela cenen. I proto jsem do toho "Volva" sel. Protoze je levne na udrzbu a vydrzi moooc. Mam to jako auto na podnikani a je dulezity jak drahy bude na servis. Samozrejme bych chtel T5 ale to z hlediska udrzby a spotreby a ceny neni proste ted realny. Nicmene jsem si ho po par km docela zamiloval takze se po 2 letech vubec nebranim zacit hledat zachovalou T5.

A pro vas ostatni. Ja si teda fakt nabehl s tim zadkem a couvanim 😂😂😂😂 a ja si myslel, jak me podporite ale tady na kamise nenarazis. U vsech si to pisu do denicku 😋😋😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Vena garážmistr  Hele mě přijdou ty tykadla krátké , jen cca 10 centimetrů . To by mohlo být pro @Scratch málo. Já myslel že seženeš ty ze Stojedenáctky Tatry s praporkama. :D  

A mimochodem ještě jsi zapoměl na http://www.vapol.cz/produkt/300000173    Musíme chránit taky ty v blízkém okolí :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Scratch napsal:

....zetec je jeden z nejlepsich motoru od fordu a je mezi majiteli fordu docela cenen….

Mám ho ve Focusu…. Na Ford fóru ho označují za nejhlučnější benzínový motor, hlučnější, než diesely.... To mohu, bohužel, potvrdit.... Zatím jsem nepřišel na to, odkud ten hnusný zvuk vychází.... Po najetí 80000km je ten zvuk stále stejný.... Mám podezření, že vychází z plastového sacího potrubí.... Jinak co se týče výkonových projevů, tak tam se zdá být vše v pořádku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...