Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním Scratch daily car :D pro nájezd kolem 30t km ročně


Scratch

Recommended Posts

Mondeo máš k čemu? To by ti plnilo potřebu auta na ty dlouhé trasy ne?

Takže by stačilo městské prdítko...? https://auto.bazos.cz/inzerat/100249386/Suzuki-Swift-13-GL-4x4.php - - -  https://auto.bazos.cz/inzerat/99514211/Mini-Cooper-One-16i--PEKNY-STAV.php

https://auto.bazos.cz/inzerat/99848471/Honda-Accord.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, dzavel napsal:

Jen ten první příspěvek. Co jsem zaspal? :D 

 mondeo je parnik pro rodinu, s mym najezdem celkem bych tam byl za 2 roky na 270000km a to auto bych prodal za 30 000 a to by byl opravdu velky rozdil mezi nakupem a prodejem, behem 5 let ;). Prijde tak pekneho auta skoda na to abych to nicil na 15km cesty do prace a z prace.... a vlastne i celkove pro potrebu prace. U ochcafky bych to neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Scratch napsal:

 mondeo je parnik pro rodinu, s mym najezdem celkem bych tam byl za 2 roky na 270000km a to auto bych prodal za 30 000 a to by byl opravdu velky rozdil mezi nakupem a prodejem, behem 5 let ;). Prijde tak pekneho auta skoda na to abych to nicil na 15km cesty do prace a z prace.... a vlastne i celkove pro potrebu prace. U ochcafky bych to neresil.

Cos čekal u Forda?Co tak v poslední době sledují padá cenové na držku víc než Francouzi a ani se nedivím....😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2019 at 11:41, Milan+ napsal:

To už nemáš služební? Jednodušší  snad když se postará zaměstnavatel. 

už nemám, v podstatě jsme došli ke shodě, že lepší auto mi kvůli ostatním 70 kolegům v podobných vozech nekoupí, a já nechci jezdit s 1,2 motůrkem některé ty štreky. Takže jsme došli k takové shodě a je to situace WIN WIN. Další věcí, že už nemusím řešit GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představuji vám Kvalta Fofrsvista, a děkuji všem za věcné rady a postřehy vč. tipů. De facto mě na tohle auto přivedl @Radek Hurvajz takže mu tímto děkuji. Musím říct, že se líbí mě a to je to hlavní, ale líbí se i Adélce a moji rodiče se už taky svezli a taky se jim to líbí. To auto není ani velké, ani malé :D . Jede tak jak jsem si představoval, bohužel daň na dálnici za 5kvalt je 130 kmh a 4000ot., ale na to si zvyknu, aspoň nebude karbonovat, no a je z toho blby vyhled pri couvani, ale na to si taky zvyknu :D 

IMG_20190207_080315.jpg

received_2284020351848326.jpeg

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Péťa napsal:

Líbí se mi, že 31.1. padne rozhodnutí, že "něco" koupíš a 6.2. stejného roku "to" máš zaparkované u domu 👍 To někteří snad ani nemůžou rozdejchat, protože vy této cené hladině vybírají rok a půl :D

aut je všude jako sra.ek a dá se dobře vybírat (no dobře, těch C30 moc nebylo), další věcí je, že já si vyberu 2-3 modely, které chci, načtu si o nich a pak vyrazím na obhlídku. Pak následuje druhá obhlídka a nákup pokud sedí informace a dokumenty a prohlídka spodku :D . U mě to vše klaplo a samozřejmě tam jsou nějaký detaily co budu možná řešit, jako nějaký škrábanec, nebo dva důlky u nádrže (ty teda vyřeším, protože se na ně nebudu dívat u každýho tankování :D 

před 1 minutou, MJSytic napsal:

Jo to určitě :D :aut 

v tomto případě už neplatí heslo, že nejlepší závoďák a teréňák, je služebák :D

Kurňa California scent musím objednat :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný, no, mě se vždycky libilo, není to tuctovka, jen škoda že jsi nešel do vyššího obsahu, tak ať slouží co nejdýl. 4000 ot/min při 130 mam taky, ono je to normální, ty motory mají nejvyšší vykon někde u 5000 ot/min. To jen dehťáci melou něco o 1500 otáčkách a pak brečej že maj zanešenej FAP atd.... :D

A couvat přes zrcátka jako neumiš?? Ja hlavu neotačel snad nikdy při couvání, všechno přes zrcatka.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak že gratulace. No ono s tím výběrem je to jednodušší když si to vybíráš sám sobě. Ale tak já jsem to nakonec pro ségru taky zvládnul celkem v rozumném čase.

A to couvání nauč se na zrcátka a nebude Tě bolet za krkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Radek Hurvajz napsal:

A couvat přes zrcátka jako neumiš?? Ja hlavu neotačel snad nikdy při couvání, všechno přes zrcatka.

 

před 26 minutami, Vena garážmistr napsal:

A to couvání nauč se na zrcátka a nebude Tě bolet za krkem. 

mě, synovi bývalého tankisty a kamioňáka budete doporučovat couvat na zrcátka :D :D :D :D , no jako vtip dobrý :D:D :D  jak se ta prdel vzadu zužuje, tak nevidím přesně kde ji mám a zrcátka mohly být o chlup větší :D 

S tou 7 metrovou dodávkou šlo couvat jen na zrcátka :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O registrovaném partnerstvím vím, ale že by mohli mít děti? Nebo jak to myslíš "Syn tankisty a kamioňáka"?

A to že nevíš kde jí máš, to nevadí, hlavně že víš kde jí má Adélka.

😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...