Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Sháním Scratch daily car :D pro nájezd kolem 30t km ročně


Scratch

Recommended Posts

Guest minimaxa
V 31. 1. 2019 at 13:54, Scratch napsal:

Na netu jsem našel pár kousků kolem 60 000 Kč což je cena přiměřená. 

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, StibTo napsal:

Možná sem to přehlídl ale nějaké rady by mohla usměrnit i představa o ceně... 

No cena, muzu jit do neceho hotove anebo do akontace a splatek, ale hranice 120 celkem je pro me strop. Preci jen to ma byt auto pro praci a ne vonavka na srazy. Prekvapilo mne ze manzelka souhlasi s bmw 320, typ ta e46, ale musim probrat s klukama z bmw klubu a s kolegou z prace co je fanda do BMW. Proc? Kdysi jsem mel sluzebni 750Li a Z3 v 3,0 a v te mel cernohnedy interier a proto mam nyni mondeo s podobnym interierem. Nicmene ta auta jsou pro mne nezapomenutelna a porad me to k tomu bavorskymu prdelohrabovskymu zmetku tahne :D , no 330ci je proste diky cene a spotrebe utopie 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerikam, ze jaguar neni skvele auto, je hlavne podvozkem (maj ho spolecnej s mondeem :D ), ale to uz je fakt stary a v6 na naklady na servis taky zadna lahoda.

Nakonec to asi vyhraje prekvapive Volvo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na vyber jako z golfu ci fabii to teda neni :D a ve dvoulitru je jen jedno, jinak ty 1,6, coz je dobry, tam je motor zetec z fočusu, takze servis ford to jisti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Ale je jich dost, když jsem po něm koukal tak se jich našlo celkem hodně.

"Dost"? Asi špatně hledám - Sauto.cz, filtr pouze značka model a palivo a nacházím 17 slovy sedmnáct kusů. Pokud omezíme ještě výkon nad 100kw tj na dvoulitry najdu 3ks. Když jsem sháněl Superba V6 vybíral jsem bez omezení nájezdu a roku výroby asi ze 30ks a říkal jsem si jak je toho málo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen benzin, 2,0 by s tim slusne hybala, ale tak muze se casem nejaka objevit a tohle se otoci. Zatim zkusim tu 1,6 a myslim, ze bude dostacujici. Pecka by byla sehnat to v mem rozpoctu s 2,5 V5, to by to auto litalo nesmysl se 170kW :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse je popsano. Denne 15 km tam a zpet celkem, a 2x-3x tydne do 300 km, 2x za mesic treba ostrava a zpet, nebo zlin apod vzdaleny destinace....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...