Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MY PEUGEOT APP


kpzetka

Recommended Posts

Exportovaný file je .csv. Príponu .myp som ešte nevidel. Vždy bol export vo formáte .csv.

Aha, až teraz som si všimol, že bolo treba zvoliť ten druhý export. Tak to je sila, skutočne mohlo tam byť zdôraznené, že .csv nie je možné importovať.

Upraveno uživatelem Akoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak túto verziu som už nezažil. Našťastie všetky dáta mám exportované do excelu, takže mám prehľad o dlhodobej spotrebe, atď. Len v appke mypeugeot budem zase začínať od nuly. Asi neexistuje nejaký konvertor z .csv do .myp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivat appku MyPeugeot alebo excel na evidenciu spotreby nie je zrovna najstastnejsie. Ved tie data o spotrebe z appky nekoresponduju s realitou podla dotankovania. Viaceri tu na to upozornovali. A ked vymenis telefon, tak zase problem. Lepsie je pouzivat Spritmonitor. Data mas na serveri a nie fyzicky ulozene v jedinom zariadeni, takze sa k nim vies dostat z akehokolvek pocitaca / tabletu / mobilu: 

https://www.spritmonitor.de/en/ 

https://play.google.com/store/apps/details?id=de.spritmonitor.smapp_mp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Akoc napsal:

Tak túto verziu som už nezažil. Našťastie všetky dáta mám exportované do excelu, takže mám prehľad o dlhodobej spotrebe, atď. Len v appke mypeugeot budem zase začínať od nuly. Asi neexistuje nejaký konvertor z .csv do .myp.

.Neviem o tom že by sa to dalo nejako konvertovať. 

Preto  som aj prestal  experimentovať  z  aktualizáciami aplikácie lebo po každej aktualizácii  sa mi nejaké dáta  stratili.  Aplikácia ich skratka  nenačítala , zo 60000 km. mi chýba asi 5000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, slimboy napsal:

Pouzivat appku MyPeugeot alebo excel na evidenciu spotreby nie je zrovna najstastnejsie. Ved tie data o spotrebe z appky nekoresponduju s realitou podla dotankovania. Viaceri tu na to upozornovali. A ked vymenis telefon, tak zase problem. Lepsie je pouzivat Spritmonitor. Data mas na serveri a nie fyzicky ulozene v jedinom zariadeni, takze sa k nim vies dostat z akehokolvek pocitaca / tabletu / mobilu:

V tom Spritmonitore musíš ale všetky údaje vkladať ručne, že? To by ale nebolo veľmi praktické. V MyPeugeot mám spotrebu pre každú jazdu, občas exportujem dáta do excelu, kde mi vyratúva priemernú spotrebu za celé obdobie, ako aj priemerné 1/4-ročné spotreby, ktoré sa vynášajú do grafu (viď obrázok s priemermi za prvé 3 štvrťroky čo mám auto). Objem natankovaných PH, jednotkovú cenu a typ paliva zapíšem do riadku v príslušný deň jazdy. Takto viem vyrátať aj skutočnú priemernú spotrebu, keďže v exceli je v každom riadku aj stav tachometra. Problém je ale neskutočná nespoľahlivosť aplikácie MyPeugeot. Ako píše @Stano36, občas sa nejaké dáta stratia a prehrávanie dát z auta do mobilu je vyslovene náhodné. Nechápem, prečo funkčnosť MyPeugeot po aktualizácii je lotéria, zatiaľ čo u desiatok iných aplikácií, ktoré mám v mobile, všetko funguje ako pred ich aktualizáciou.

898658490_obrzok.png.2032663be296ade6ee7e47da8b697f2b.png

Upraveno uživatelem Akoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Pomáhá dokola "shazovat" aplikaci a odpojovat a připojovat telefon - nakonec se to chytí. Ale pro sledování spotřeby je to nepoužitelné - za dovolenou jsem najel cca 1500km se spotřebou cca 6,7l/100km - podle PP a orientačně totéž podle tankování. MyPeugeot ale píše spotřebu 5,7l/100km... Není to poprvé, co jsem si toho všiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Dnes sa mi neotvorila aplikácia MyPeugeot. Máte aj vy tento problém? Hlási "Doba platnosti certifikátu vypršala. Aktualizujte aplikáciu", čo sa mi nechce, keďže stará verzia 1.27.0 mi funguje bezchybne. Možno je len niekde problém so serverom a neskôr to bude zase fungovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...