Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MY PEUGEOT APP


kpzetka

Recommended Posts

V 1. 2. 2020 at 10:59, Petr 3008 napsal:

Zdravím všechny, app jsem odinstaloval, při opětovném nainstalování se mi stáhla nová verze i s odkazem pro aktualizaci dotykové obrazovky v autě. Máte někdo s aktualizací obrazovky nějakou zkušenost? Já mám docela obavy to v autě zkoušet.. nerad bych aby obrazovka přestala fungovat.. Za případné info dík.

 

https://www.peugeot.cz/sluzby-servis/on-line-sluzby/aktualizace-map.html

Tady na těchto stránkách máš podrobný návod jak ke stažení, tak k postupu při aktualizaci mapových podkladů a firmware. Pokud budeš postupovat přesně podle návodu, není se čeho obávat. Mám nainstalovanou 11. aktualizaci mapových podkladů a 5. aktualizaci firmware od roku 2017, bez problémů. Jinak je tady k tomu problému myslím celé vlákno.

Upraveno uživatelem mildaf65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
V 6. 2. 2019 at 19:06, Stano36 napsal:

Prípona exportovaných údajov musí byť .myp

Prílohu .csv bola v niektorej zo starších verzií aplikácie ale bola to chyba ktorú rýchlo opravili.

Aktuálna verzia aplikácie je 1.17.2 , export a import dát je OK.

 

 

V 7. 2. 2019 at 9:11, AlBunda napsal:

Uz to mam. Kdyz jsem to exportoval z polozky Vsechny jizdy, tak mi to dela koncovku .csv. Pokud z nastaveni/udaje o rizeni, tak jiz spravne .myp.

Ahoj, 

ať to dělám odkudkoliv, tak mám koncovku pořád .csv. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě po 20 měsících aplikace funguje jak kdy, 3x cestu nahlásí jednou ne, co se týče spotřeby tak mi to ukazuje rozdíl mezi aplikací a autem cca 0,6l/100km ve prospěch aplikace takže se podle toho moc řídit nedá. Aplikace ukáže 5,4 auto 6 tak někdo z nich mi lže 🤣🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som prestal s aplikáciou MyPeugeot experimentovať už dávno. Používam verziu V1.14.3 a bez problémov. Spotreba vlani do Chorvátska podľa auta bola 4.6 l. podľa auta a podľa tankovania 4.5 l. S aplikáciou  to bolo 4.7 l.

Spotreba podľa auta.jpg

do Chorvátska.png

Upraveno uživatelem Stano36
Upresnené údaje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 7 měsíců později...

Ahoj jde Vám aplikace MyPeugeot? Mě to píše z ničeho nic, že z bezpečnostních důvodů byl můj účet odpojen, tak dám OK. Zadám údaje na přihlášení přihlásím se a zase mi to napíše to samé, že jsem byl z bezpečnostních důvodů odpojen. Už mě z té aplikace asi jebne. Nevíte někdo co s tím? Díky 

Screenshot_20210408_161317_com.psa.mym.mypeugeot.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide, neobjaví sa síce tá hláška, ale trvá min. 1/2 min, kým sa otvorí. Je to nešťastná aplikácia. Mne išla bez problémov s verziou 1.27 (dáta sa stiahli do mobilu okamžite po vypnutí motora). Blbec, pokračoval som v aktualizáciách až na terajšiu 1.29, ktorá si robí čo chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Akoc Exportuj si dáta o jazde - odinštaluj si aktuálnu verziu - nainštaluj verziu ktorá ti fungovala - v obchode play si vypni automatickú aktualizáciu pre aplikáciu MyPeugeot - prihlás sa do aplikácie a importuj si dáta o jazde.

 

 

Upraveno uživatelem Stano36
Pridané video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Akoc napsal:

Ide, neobjaví sa síce tá hláška, ale trvá min. 1/2 min, kým sa otvorí. Je to nešťastná aplikácia. Mne išla bez problémov s verziou 1.27 (dáta sa stiahli do mobilu okamžite po vypnutí motora). Blbec, pokračoval som v aktualizáciách až na terajšiu 1.29, ktorá si robí čo chce.

Najskor vyskusaj vymazat CACHE aplikacie, ale nie DATA, nasledne vynutit zastavenie aplikacie a nasledne restart telefonu a potom vyskusaj appku spustit. 

Ja pouzivam vzdy najnovsiu verziu appky a vsetko funguje tak ako ma, aktualne je to tusim 1.29

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...