Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MY PEUGEOT APP


kpzetka

Recommended Posts

Borci, tak som to prave na iOS hodil na 1.2 kde bolo v popise upozornenie ze po aktualizacii bude potrebne sa znovu prihlasit do appky, co je sice pravda ale neberie mi to meno/heslo. Ani po resete hesla to nefunguje, nestretli ste sa s tym? Nerad by som prisiel o data za posledny cca 1.5 roka 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, ako som pisal preinstaloval som si starsiu verziu na 1.18.3 a fungovala daval som si pozor aby sa neaktualizovala ale aj tak sa nejak zaktualizovala (nedal som si pozor) a aplikacia zatial funguje uz druhy den uvidim ako dlho. Skusim ju zalohovat a nainstalovat verziu 1.20 a zajtra mozem dat vediet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v česku v Obchodě play zatím verze 1.20.0 není k dispozici. Já mám auto od 6/2019, takže ani nevím jaké verze jsem měl, ale teď mám 1.19.3 .. se sprovozněním jsem měl také potíže, hlavně mi to nemakalo, asi proto, že jsem měl hodinky (tedy stále spojené s mobilem) takže jsem hodinky před nástupem do auta vypínal. Pak bylo období funkční, ale někdy jsem musel před nástupem do auta resetovat telefon, někdy stačilo jen vypnout a zapnout BT. Poslední týden už ale nic .. a mám ten pocit, že se mi nějak v té době aktualizoval Androit. Dnes v noci jsem hledal na netu a někde jsem našel, že je to spíše chyba nastavení androida, než chyba APP. Takže jsem si na svém androidu (verze 9.1.1, telefon Samsubg 10) zpřístupnil -Vývojářské možnosti-  a zde jsem zapnul -Povolit protokol Bluetooth HCI-. Ráno jak jsem sedl do auta a nastartoval, tak se mi najednou přenesly cesty, které se mi doposud nezapsaly. Vždy se mi cesty přenášely až po vypnutí motoru a teď toto...

No budu dále zkoušet a dám případně další info. Ale nezkoušel jste to někdo touto cestou? a s jakým výsledkem?

Šťastné km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ju druhý deň, zdá sa, že ako-tak funguje. Treba pre ňu vypnúť šetrenie energie inak sa nepripojí keď ju systém po určitej dobe uspí. Detekuje mi ale nezmyslené trasy. Napr. podľa uchovanej štart-stop pozície na mape to je 9km ale info o trase je 1km s nehoráznou spotrebou samozrejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 8. 2019 at 10:28, TopKe napsal:

Borci, tak som to prave na iOS hodil na 1.2 kde bolo v popise upozornenie ze po aktualizacii bude potrebne sa znovu prihlasit do appky, co je sice pravda ale neberie mi to meno/heslo. Ani po resete hesla to nefunguje, nestretli ste sa s tym? Nerad by som prisiel o data za posledny cca 1.5 roka 😕

Tak poriesene, blbost, klasika....MyPeugeot app nejak nezvlada komplexne hesla. To co mi vygeneroval password manager to proste nepobralo, dal som tam jednoduchsie heslo a po resete hesla s tym jednoduchym to funguje normalne. Momentalne som na iOS na 1.20.1 a chova sa to rovnako ako verzie predtym, ziadna zmena k lepsiemu ale ani k horsiemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všichni, tak to testuji již týden (novou verzi 1.20) a zatím funguje dobře... vše se přenáší (některá krátká cesta do 1 km, bez mapy) Ale vidím tam docela rozdíly ve spotřebě a to proti ukazateli v autě je zde nižší spotřeba asi tak o půl litru na 100km. Skutečná je asi o deci menší než na ukazateli v autě... - třeba si sedne časem??? Jinak tyto hodnoty mám s 1,6 EAT8 a mobil Samsung S10 s androidem 9.1.1 a ve Vývojářských možnostech jsem zatrhl Povolit protokol Bluetooth HCI .. o tom jsem psal výše.

Krásné km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě apka po výměně telefonu přestala fungovat. Vyměnil jsem po 7 letech telefon Samsung Note II za Honor 20 PRO. Do té doby zcela dokonale fungující ver. 1.14.3 mi na novém telefonu přestala fungovat, zkoušel jsem i odhlášení a přihlášení,

tak jsem aktualizoval na nejnovější verzi, ale apka sama se mi nepřipojí  a ani nic nenačte. Při manuálním spuštění se načetly nové jízdy, ale je to bída. BT mi funguje bez problémů, včetně datového připojení ebo Android auto (pouze kabel).

Tak nevím, co s tím.... 😞

P.S. auto je sice P 5008 II, ale hardware bude stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Husky napsal:

Ahoj, mě apka po výměně telefonu přestala fungovat. Vyměnil jsem po 7 letech telefon Samsung Note II za Honor 20 PRO. Do té doby zcela dokonale fungující ver. 1.14.3 mi na novém telefonu přestala fungovat, zkoušel jsem i odhlášení a přihlášení,

tak jsem aktualizoval na nejnovější verzi, ale apka sama se mi nepřipojí  a ani nic nenačte. Při manuálním spuštění se načetly nové jízdy, ale je to bída. BT mi funguje bez problémů, včetně datového připojení ebo Android auto (pouze kabel).

Tak nevím, co s tím.... 😞

P.S. auto je sice P 5008 II, ale hardware bude stejný.

Husky a zkoušel jsi nestavit ve Vývojářských možnostech-Povolit protokol Bluetooth HCI- . Mě to teda asi pomohlo, dřív mi to nemakalo, když jsem měl permanentně přihlášené hodinky k telefonu a nyní to šlape bez problémů i s přopojenýma hodinkama. Já mám spíš problém s Android auto .. verzi mám 4.4.592344 a nějak se mi to nedaří připojit.. v autě mi to píše, že musím nastavit telefon ... zkouším a zatím bezvýsledně.. Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Husky, v ..Nastaveni .. na ... Informace o telefonu.. dal na ..Informace o sw..   tam je ..cislo sestaveni.. na neho 7x kliknout. Pak se vratis spet a pak jiz vidis vyvojarske moznosti v menu. Jen nedoporucuji prepinat vse ve vyvoj.moznostech bezhlave.😎

Hezke km a dej vedet jesli to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2019 at 13:09, Husky napsal:

Ahoj, mě apka po výměně telefonu přestala fungovat. Vyměnil jsem po 7 letech telefon Samsung Note II za Honor 20 PRO. Do té doby zcela dokonale fungující ver. 1.14.3 mi na novém telefonu přestala fungovat, zkoušel jsem i odhlášení a přihlášení,

tak jsem aktualizoval na nejnovější verzi, ale apka sama se mi nepřipojí  a ani nic nenačte. Při manuálním spuštění se načetly nové jízdy, ale je to bída. BT mi funguje bez problémů, včetně datového připojení ebo Android auto (pouze kabel).

Tak nevím, co s tím.... 😞

P.S. auto je sice P 5008 II, ale hardware bude stejný.

 Manželke to tie nefunguje na Honor 8 , možno bude fungovať iná verzia aplikácie ale mne sa experimentovať  s tým nechce. 

Mne to takto vyhovuje lebo trasy sú iba v mojom zariadení a nemusím ich potom exportovať. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...