Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

MY PEUGEOT APP


kpzetka

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dnes jsem psal do Peugeot ČR myslím že jsem to po řadě pokusů rozlousknul. 

Mám jeden postřeh. Aplikace nekomunikuje s autem, když neni funkční Start-stop (ve smyslu je zapnutý, ale z nějakého důvodu se nespustí). Start stop je nefunkční, když běži klima nebo je studený motor (to není tento případ). Nebo taky nejde, když baterie klesne pod určitou hranici napětí. A to je zajímavé!!! Učinil jsem pokusy. Jízdy na kratší vzdálenost 20-30 km start stop nefunkční a aplikace nekomunikuje. Jízdy cca100km a více - aktivuje se start stop a aplikace komunikuje na jedničku. Proto, jak jsem již zmiňoval , aplikace šlapala prvních 7 měsíců na jednotku. Pak vynechávala, až zvadla úplně. Souhrn: když na baterce klesne proud pod hranici x, tak pravděpodobně auto mimo jiné odpojí start stop i komunikaci s aplikací. A ještě jeden detail-průměrná spotřeba na palubce auta a v aplikaci se liší cca o 0,2-0,3l 
19.gif
Hodilo by se to opravit v aktualizaci. Nejsem sám na fórech, kdo si na to stěžuje. Je tam vice nespokojených s touto záležitostí a kazí to jméno značce.

Řešení-proč by měla být závislá aplikace na napětí v baterce.Nabít baterku do plna.

Upraveno uživatelem Krul75
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Môžem potvrdiť túto skúsenosť. Stop-start cca 2 týždne nefungoval koli vonkajším teplotám pod bodom mrazu a za ten čas sa aplikácia ani raz nesynchronizovala. Akonáhle stop-štart začal fungovať tak sa všetky trasy zosynchronizovali, takže na tom niečo bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigáciu nemám ani ja , mala by to byť aktualizácia softvéru rádia.

USB kľúč je už pripravený podľa návodu tak idem do toho.

 

Edit:

Aktualizácia prebehla úspešne , už iba zistiť čo sa zlepšilo. 

Upraveno uživatelem Stano36
Doplnené
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj!

Aplikaci využívám ve spojení Android x Peugeot 2008. Funguje jak se zapnutým, tak vypnutým Start - Stop. Jediné co se mi děje, že po restartu telefonu musím alespoň jednou spustit aplikaci MyPeugeot, jinak se nespojí a autem. Pak jí klidně můžu kilnout a telefon se vždy spojí.

Mára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

VERZE: 48C

Mne ju tam dohrávali v servise lebo po kúpe vozidla sa displej zasekával a nedalo sa ovládať niektoré funkcie (pridať a ubrať hlasitosť, vypnuť start/stop atď.) a vtedy rozhasili aj tú kameru a museli ju znova kalibrovať to mi povedali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...