Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna filtrů


venca.m

Recommended Posts

díky i za to málo a co se týče koupi filtrů,tak jsem zatím netrefil abych mohl zadat vinko ke koupi, zatím jsem kupoval jen olejový a po zadání k různým  prodejcům to chtělo jen typ vozu, rok a kubatůru a také mi to nabídlo hodně typů olej filtru, no vybral jsem si Bosch P 3355 a doufám,že je to dobrý typ, nevím co znamenají uváděné hodnoty jako otvírací tlak,zavír.tlak u některých to nebylo vůbec uváděno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle VIN ti zjistím objed. čísla filtrů a podle těch čísel pak nakoupíš i v druhovýrobě, ale postupy výměny si musíš najít sám tady na foru v sekci modely 2008, nebo i 308, prostě tam, kde se ty motory puretech 110 koní montují

jinak solidní značky filtrů jsou Purflux, Mann, Bosch atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mé vinko pokud jsem dobře pochopil Ti píši " VF3CUHNVTHY010522 " , ale co se týče těch návodu, tak za 2 dny hledání, jsem na tento typ nenašel nic, na dízly je tam něco, ale ony to mají už podle obrázku jinačí, nexistuje náhodou komplet příručka, jako třeba byly ke starším vozům ?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olej OEM 1109 AL       vzduch OEM 98 055 520 80       klimatizace  OEM 16 094 281 80    palivový filtr to nemá, jestli existuje servisní příručka něco jako  Jak na to?,  tak to nevím, ale postup výměny filtrů klimy je zobrazený na krabici (Mann), olejový normálně vyšroubuješ a našroubuješ nový, vzduchový filtr je nahoře nad motorem, povolíš pár šroubků (Torx) a vyměníš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc, nevím jestli to není ode mně hloupá otázka,ale jak píšeš ten olej filtr OEM 1109 AL, co to znamená ? na té krabičce co jsem zakoupil žádné takové značení není,

je tam jen P 3355 pak malým písmem pod tím 1 St/Pc a pod tím 0 451 103 355-HET,  je to dobrý ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, venca.m napsal:

Dík moc, nevím jestli to není ode mně hloupá otázka,ale jak píšeš ten olej filtr OEM 1109 AL, co to znamená ? na té krabičce co jsem zakoupil žádné takové značení není,

je tam jen P 3355 pak malým písmem pod tím 1 St/Pc a pod tím 0 451 103 355-HET,  je to dobrý ?

na krabičce máš P 3355 protože je to označení firmy Bosch, ale podívej se dole na tu stránku, kde jsou odkazy na OEM čísla a Peugeot 1109 AL tam je, takže filtr Bosch P 3355 můžeš použít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík moc oběma, nejsem z toho nic moc moudrý, ale jelikož z důchodu už si nemůžu dovolit sponzorovat servis, tak se musím takhle zdokonalovat, nevím proč to nepíšou tak jako píšou jaký olej mám dávat,na první garančce si za filtr naůčtovali takřka 500 bez pár korun a za olej trojnásobek, takže už tam nejedu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak, prostě příjdeš do obchodu a řekneš, že chceš olejový filtr od firmy Bosch, nebo Mann, nebo Purflux, ale musí mít OEM číslo Peugeot 1109 AL--pak ti dají vždy filtr, který bude 100% pasovat do tvého auta..., stejně  použiješ i ostatní OEM čísla pro ostatní filtry

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...