Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práčka neodčerpáva vodu a čerpadlo ide.


AnotherOne

Recommended Posts

Potrebujem poradiť aký je systém pre vypúšťanie vody z práčky. Je tam nejaký ventil, ktorý púšta vodu z bubna do čerpadla alebo je to prepojené napriamo?

Mám totiž problém, že čerpadlo hučí, keď otvorím filter je to čisté a vidím, že sa vrtuľka na čerpadle točí ale voda odnikade nevyteká a stojí v bubne. Mala by vytiecť všetka voda z bubna cez filter keď ho otvorím alebo je tam ventil, ktorý sa otvorí len pri odčerpávaní vody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych asi vytáhnul hadici i s čerpadlem. Vyzkoušel bch průchodnost hadice a následovně sání z nádoby. Pak bych ještě zkontroloval turbínku na čerpadle, zda má lopatky. Může být očesaná ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ploche jedného metra štvorcového v kúpeľni som nahol práčku a zospodu oddekľovaľ a odpojil hadicu od bubna. Výkon hodný hadieho muža zatopeného sajrajom vytečeným z práčky. Spovedal som svokru (nebola to naša práčka) aký prášok používa - nevedel som ten sajrajt identifikovať - vyzeralo to ako granuly nerozpusteného prášku. Myslel som, že to je práškom z Ukrajiny :blicismajlik ale to by sa zhoršovalo dlhodobo nie takto naraz. Nakoniec sme problém identifikovali. Vedľa ten zelený koberček, ktorý sa pral, bol zo zadnej strany pogumovaný - no a teraz už nie je :) Guma sa praním rozpadla na gumenné granulky a kompletne zapchala odtok ako zátka. To by jeden nevymyslel :)

Upraveno uživatelem AnotherOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tom na vyvarku peru pracovni hadry a jako bonus pouzivam neco na zpusob ARVA
je to modre smrdi to a kdyz je chvile myjem tim motory a auta - vyrabi to Spolana Neratovice a firemni nazev je Servosampon

to je sajrajt nejvyssiho kalibru divim se ze pracka jest pere 🤢

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se nam stalo, ze desetikoruna uvazla u vstupu cerpadla. Jelikoz je prurez toho vstupu lehce ovalny, tak mince se sekla tak stastne, ze tam byla jak u skrtici klapky...ale jen do doby, nez se zaclo odcerpavat. Pak se z toho stala skrtici klapka bez dorazu a pracka vydavala takove pazvuky, ze jsem myslel, ze zacala okupace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...