Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nefunkční ostřikovače


Dejved

Recommended Posts

Zdravím.

Prosím ze dne na den mi přestali jít ostrikovace předního skla,oba. Ostrikovace předních světel fungují bez problémů. Odpojil jsem i hadicku pod kapotou pro kontrolu jestli nejsou ucpane trisky a nic z nich neteklo. Nevíte cim by to mohlo být.cerpadlo funguje na přední ale záleží jestli je sdílený.myslite že je to ucpane? 

Díval jsem se kde co je ale je to mega schované v nárazníku.

Díky za info jestli nevíte na co mrknout.

 

Upraveno uživatelem Dejved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera tuti neslo tak 15x zkusal a nic. Na zaklade ted fora jdu zkusit teda to zadni a o(d)strikovalo.  Zkusam predni a problem je fuc. Nezkusal jsem prvne predni a pak zadni tak nevim jestli to rozjelo to zadni. Kazdopadne funguje!

Upraveno uživatelem Dejved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa changed the title to Nefunkční ostrikovace
  • Péťa changed the title to Nefunkční ostřikovače
  • O 1 rok později...
  • O 4 měsíce později...

Měl bych otázku ohledně ostřikovačů... nevím jak na tom byla hladina a stav kapaliny, když sem to koupil (508SW 2,0Hdi 120kW), tak sem radši dolejval zbytek kapaliny co jsem měl (cca litr), po nastartování mě to hned vyhodilo hlášku (doplnit kapalinu do ostřikovačů) viz: Foto

No myslel jsem si zpočátku, jestli jsem to nepřelil, tak sem stříkal až přestala nejdřív stříkat zadní tryska a pak i přední... tak sem koupil novou namíchal 3,5l do -20°C a šoupnul to tam ale po nastartování a zkoušky jestli to je OK tak šli pouze jen přední ostřikovače a zadní už ne... a hlášku že mám doplnit kapalinu to vyhodilo stejně, tak nevíte co je špatně a na kolik litrů je ta nádržka či mám ještě dolít?  díky 

IMG_20210104_115537.jpg

Upraveno uživatelem TEUSE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, jestli máš Xenony, nebo ne :) Každopádně 3,5l je dost na obě varianty, aby to nic nehlásilo a fungovalo. Budeš asi muset za pravý podběh a podívat se na to. Tím jak si to vycucnul úplně, tak se to mohlo jen ucpat bordelem :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...