Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Zdravím,

kdyby si někdo myslel že kabriolet je jedině na léto, tak mohu potvrdit přímý opak - 307cc jezdí po celý rok!! :roker Už i na jižní Moravě nám drobet nasněžilo, tak jsem se - vyzbrojen starýma zimáčkama špatných rozměrů s ani ne zákonným vzorkem - vydal vyzkoušet co kabrouš zvládne. První zkouška nás čekala při sjezdu a hlavně výjezdu strmé úzké silničky od řeky, kde jsem notně sázel na podpůrný kamarádův vůz Audi Quattro (a lano z Lidlu za 99,90Kč) - který ale nakonec vůbec nebyl potřeba! Podařilo se nám prohrabat asi 12cm sněhem, tak nějak srovnatelná vrstva jako vlastně celá moje světlá výška :D

 

IMG_7706.thumb.JPG.e45405a74cb572f889fc6d772690bd5d.JPG

(Fotka z rána => méně sněhu)

Druhý test se konal na zasněžené louce, kam jsme si zajeli se vyřádit a vyzkoušet si nějaký ten řízený smyk - s předokolkou samozřejmě pomocí ruční brzdy - více vám napoví fotky :papa

IMG_7710.thumb.JPG.cf229d12a392914c2dfb1359185465a8.JPG

IMG_7738.JPG

IMG_7759.JPG

IMG_7755.JPG

IMG_7753.JPG

IMG_7752.JPG

IMG_7750.JPG

IMG_7747.JPG

IMG_7748.JPG

IMG_7799.JPG

 

PS pro všechny zachránce matičky Země: Louka je mé rodiny a já sám na ní sklízím seno, takže moc dobře vím co jí poškodí a co ne :super

Foceno na Canon EOS 1100D, sklo f3.5-5.6 18-55mm, 1/400s, clona f10, ISO 200

Upraveno uživatelem jirikbla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...