Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potahy na sedačky pro 2008ičku


Jirka1982

Recommended Posts

zdravím, chtěl bych se zeptat jaké máte kdo ve vaší dvatisíceosmičce potahy a kde je sehnat (preferoval bych spíše kvalitnější, i když budou pochopitelně dražší)
Nevíte jestli existují i originály přímo v nabídce od Peugeotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

To si někdo ještě dává do auta potahy ..

tak když člověk vozí děcka, kery pořád v autě něco baštěj = patlají mastnejma rukama a drobí všude kolem sebe a taky ten pes občas, tak je přeci jenom lepší jednou za půl roku vyprat potah, než pak pulírovat sedačky, alespoň teda pro mne
jinak díky všem ostatním za tipy a odkazy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je pravda že sedačky vydrží to co vydrží auto. Ale taky je pravda že daleko snazší je údržba když jsou na sedačkách potahy jednou za rok je stáhneš hodíš do pračky než se to vypere a uschne tak provedeš v autě pořádnej úklid a auto je pořád jak ze škatulky. Jasně není problém nechat celej interiér vyčistit u profíků který Ti auto dokážou vrátit čistější než když jelo z fabriky ale cenovka za takovou očistu se rovná možná polovině ceny lepších potahů takže za dva roky jsou ty potahy cenově zpátky nehledě k tomu že auto se pak i trochu lépe prodává když nejsou sedačky zničené. Já mám v 807 potahy a na řidičově sedačce mám ještě potah který se dal vyfasovat v práci je to takový jakoby silnější prostěradlo a ten v klidu hodím do pračky jednou za měsíc. Ale je fakt že v autě jezdím teď skoro stále v montérkách tak proto. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...