Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner Tepee 2010 elektrika-Blackout


bigbossmaser

Recommended Posts

Ahoj Přátelé,tak i já si nyní užívám s mým Parťákem, mám verzi Tepee rv.2010 hdi 9hx.Najeto 109tis.

 

A včera se mi stala nepříjemná věc, sednu do auta,chci nastartovat a nic, černo komplet.

Po vytáhnutí klíčku zapalování si auto dále dělá co chce, podobné příznaky jako slabá baterie(ta je ovšem v pořádku). Auto svítí včetně desky tak na 30%. a dělá naprosté nesmysly. Když odemykam dalkou tak poskakují stěrače, nereaguje na žádné povely,a do toho slyším cvakání různých relátek.Na autě nejde v tu chvili nic, spíše si dělá co chce. Vytáhnu klíček, zabouchnu a i tak jdou stěrače nebo prosvětluje,sviti klima atd. Jedine co pomůže je odpojení od baterie 🙂

Koukal jsem na BSI. Jednou jsem zkusil reset BSI. Auto se tvářilo normálně ovšem do doby nez jsem se snažil nastartovat, poté stejné reakce. Jednou se mi podařilo nastartovat. Při jizde bylo vše v normálu,jen každou chvíli jsem slyšel jakoby od spínačky cvakání. Při vypnutém motoru nereagoval central atd. Prostě auto se kompletně zblaznilo. 

 

Je možný někde dohledat elektrické schéma? Vzhledem k tomu že to dělá takovy nesmysl bych to tipoval na kostru,nebo spínací skříňku. U BSI bych čekal že nepůjde jedna dvě veci,ale tohle dělá skutečně nesmysl jako by se probouzel Transformers 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skutečně to byla kostra co je u převodovky, vyčištěno a už vše zase běží,jediny problém který jsem zjistil když jsem motor pichnul na diag že mám opět v háji EGR. Již jednou jsem ho měnil za druhovýrobu... Neni někdo kdo ho umí omezit softwarově? Už na to nějak nemám nervy. Diky za případné tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...