Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spatne spocitana prumerna rychlost (308-2018/19)


meloun173

Recommended Posts

Jezdím tak 70% mimo město (90-110km/h) a 30% město/obec. V salonu mě na to upozorňoval i prodejce, že to počítá blbě ze začátku, ale prý se  to srovná. Už když jsem to měl nové od dealera, tak mi to asi prvních 100km ukazovalo průměrnou rychlost do 10km/h. Zkoušel jsem to vynulovat před dálnicí a toto je maximální hodnota jakou to spočítalo. Průměrně si myslím že jezdím tak 70-80km/h. Spotřebu mám zatím vyšší, protože nezajetý motor, zima, topení a těžká noha ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez dálnice, ale v 308 mám trochu větší výkon, podle toho se jede. Ale závratná průměrná rychlost tam nebyla. 

Screenshot_20190128-134508_MyPeugeot.jpg

Když mám dálnici třeba z 60%, průměr je cca 90... 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skontrolujes to jednoducho.....

pojdes 90 na volnej ceste..na tempomat.....znulujes si to..po cca minute sa ti tam zacnu nacitavat udaje....

budes mat realnu priemernu rychl 90.....ak spomalis , pojde to dolu....ak , takto prejdes 10km , tak spomalenie sa hned neprejavi.....

vypocet je asi taky...kolko stojis na krizovatke....taky isty cas musis ist 100...plus cas , kym tu rychlost dosiahnes....aby si mal 50km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá priemerná rýchlosť je dosť závislá tuším od vynulovania počtu km, v knižke by to malo byť popísané, ako rata spotrebu a priemernú rýchlosť.

Na starej 605 som mal priemer najvyšší,ked som sa vracal z Chorvatska, vynuloval počítadlo km, pri 600 km po dialnici, priemer 135 km/h to bolo vždy nad 100.

A ešte taká vec, načo ti to vlastne je??? Podľa mňa je to absolútne bezvýznamný údaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies , ako sa rychlo pohybujes , ked pouzijes auto.....😁

potom , uz len k dalsim vypoctom.....napr.  ako malo mi vydrzali ziarovky....

3 mesiacie ..cca 5tkm.... cize , ak mal priem.  rych . 37 ....tak svietil 135 hodin

                                         

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ako vestiť z gule 🙂

ja si to doma píšem do excelu, kedy, koľko km, cena a co som vymenil v aute, a teda viem čo a ako. Mam v mobile apk spotreba.sk (sú aj iné) ktoré to tiež vedia. Ale ta priemerná rýchlosť je úplne, ale úplne zbytočná. Pokiaľ nie je zavodnik a nepotrebuje rychlost na okruhu, tak neviem načo je to dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je třeba ukazatel průměrné rychlosti k tomu, že vím, že jsem dal už před lety trasu Týn nad Vltavou - Brno s průměrnou rychlostí kolem 110km/h (už nevím, jestli 109 nebo třeba 112) :D Vzhledem k tomu, že jen cca půlka z těch 200km byla po dálnici to je, myslím, docela slušný výkon:cool: A oproti jiným prasečinám, co se mně na silnicích za mou řidičskou kariéru povedlo vyvést, jsem na tohle pyšnej, protože jsem samozřejmě předjížděl jen tam, kde jsem viděl a jel tzv. "do 2 bodů" (do 120km/h normální silnice a do 160km/h dálnice) a ve vesnicích jsem rychlost dodržoval :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...