Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Statická elektřina


Jezkovi.voci

Recommended Posts

Lidí, nemáte problémy se statickou elektřinou? Nevim čím to je, ale když vylejzám z auta, musim se držet dveří a pak teprv šlápnout na zem, páč kdyzž to udělám obráceně, dostanu šlehu, jak ze zásuvky. Mám podezření na určitej typ bot kombinaci s gumovejma kobercema. Myslíte, že by pomohl uzemňovací pásek, co maj třeba 120? Doufám, že někde neprobíjí elektrika .... je to fakt děsný .... možná mám aspoň jistotu, že neexnu na zástavu srdce ... :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se stává to samý. Ten antistatickej pásek moc nefacha. Nebo sem ho namontoval někam blbě. Dával jsem ho pod auto aby nebyl moc vidět. Jo a ještě ke všemu vydává strašný zvuky jak se dře ten plíšek o silnici tak se to přenáší na celý auto. Poprvý sem se strašně viděsil. Jinak gumový koberce v autě nemam a dostávám rány taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, mě to dělá to samý. Nemám tam uzem. pásek, ale asi ho tam hodně rychle dám, protože to jsou až 2cm šlehy. Když budete dávat uzemnováky, tak to dejte tam kde to má dobrý ukostření. Bratranec dál pár měděných drátů přímo na výfuk, ale jak byla v zimě ta břečka,tak mu to zamrzlo a utrhnul výfuk potr.(bylo už stejně prohnile)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde nic neprobíjí. Je to tím, že je sucho a ocelová karoserie auta se za jízdy nabije třením o vzduch a pláš?ů pneumatik o vozovku. Záleží na složení směsi prneumatik, jak rychle se auto přez gumy vybije a na vlhkosti vzduchu. Jediná rada je uzemňovací pásek, nebo před vylejzáním z auta projet louží :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...