Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde mi nastartovat 406


Snoopy83

Recommended Posts

Tak od začátku. Chápu že pokud člověk chtěl/ potřeboval odjet tak je naštván a některé věci mu nedochází. O jaké auto se jedná 406 víme ale motor atd. nevíme. A co to dělá a co nedělá tzn. rozsvítí se kontrolky a po zastartování zhasnou nebo se nerozsvítí kontrolky a nic to nedělá.  A co jsi případně zkoušel udělat když tvrdíš že baterka je v cajku.  Vím že to bude znít jako bych chtěl vychovávat ale opravovat nebo resuscitovat auto musíš s chladnou hlavou protože pokud do toho půjdeš s horkou hlavou zaděláš si na p....r. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz napsan opravdu velmi nevystizne, krome neuvedeni o jaky motor se jedna, prip.rocniku auta, neni popsano ani chovani (to, ze to nic nedela, k popisu zavady nestaci) a dalsi priznaky prip. poznatky z pokusu o oziveni. Strelim nicmene na slepo a tipnul bych spatne uhliky starteru ( kdyz dle tvrzeni je baterka OK). Takze v nouzi poklepat starter kladivkem ci klicem na kola a zkusit, zda se otoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Přesně takto jsem v prosinci jel do práce, ráno to naprosto normálně startovalo ale když jsem odcházel z práce tak ani ťuk. Problém byl v tom že se uklepalo a upadlo oko  kabelu starteru. Dalo se oko nové a hned to startovalo.

Zkontroluj kabely u starteru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...