Jump to content

Recommended Posts

Doporučte mi na tento rok nějaký příjemný penzion. Je mi jedno kde, jižní čechy, vysočin, morava. Jsem ze severních čech, tak někam odtud. Podmínkou je penzion, kde maji bazén. Máme 6 letého syna. Výhodou by byly snídaně i večeře, ale neni podmínkou. Zkuste nějaké doporučení, snad něco vyberu. Díky moc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://hotelrajskazahrada.cz/ Osobní zkušenost, nádherný výhled, perfektně vybavený, opravdu moc povedený objekt, příjemný pobyt. Bazén i wellness

https://www.hotelstudanka.cz/ Znám od dětství, dnes je to neuvěřitelně krásný kout lesa právě díky starosti hotelu. Jezdíme tam občas na jídlo, do bazénu nebo na bowling, ale nebydlíme tam, Má i levnější dependance v budově naproti.

https://aprilhotel.cz/ Též znám od dětství, dnes tam velice dobře vaří, z času na čas tam s přáteli vyrazíme do bazénu (pro hotelové hosty zdarma), pro nás ostatní, si jej lze celý bazén soukromě pronajmout (ale to nebývá příliš časté).

Krytý bazén v hotelu, lyžování v dojezdu. Pak bych ti mohl doporučit v horách Orlických, ale to jedině, že chceš jet na jaře nebo v létě ;). Teď, v období jarek bude už plno.

 

Jižní Čechy: mile nás překvapil zámecký hotel Zdíkov, jak je vidět z odkazu, zaměřen spíše na německou klientelu, ale na chování k domácím hostům to není znát. Jen voda v bazénu byla na podzim trochu chladnější.

http://www.cz.schlosshotel-zdikov.de/

rádi jezdíme i sem, ale bazén je tam jen venkovní 

http://www.ekosport.cz

Edited by Pacho69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...