Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 s16 výfuk


pug_amater

Recommended Posts

Zdravím, co s výfukem na gti? Mám děravý středový tlumič hned za katem, má to díky tomu neskutečný zvuk :D Tak mě napadlo co to hned za katem uříznout a dát nerez trubku a dozadu jen koncovku? Někdo rady jak docílit dobrého zvuku aniž bych musel kupovat komplet výfuk za 20k. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli neresis Stk a policajty tak možností tohohle “tuzinku” je vic. Zalezi opravdu na tom, kolik do toho chces dat. Napr. Středový tlumič vybrakovat a mas to průchozí takze zvuk je uplne jiny. Pohledej trochu na netu. Tady se tohle moc neřeší a nedela :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle už je dávno vyřešeny, existují laděny výfuky a jsou i homologovaný, například Ulter sport, tak nevím co se tady řeší, takovýhle nápady jsem měl když mi bylo 15.

Motor by měl mít taky nějaký zpětný tlak, takže nějaká trubka nebo vybrakovanej výfuk pro něj určitě není to pravy. 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak tady nemá tahle sekce co dělat.. slušně jsem se zeptal jak docílit lepšího zvuku aniž bych musel kupovat komplet výfuk za 20k. A pokud máš problém, proč to vůbec komentuješ?

to brixtr: Díky za normální odpověď, vykuchat tlumič nebo dát místo něj nerez rouru vyjde na stejno ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, pug_amater napsal:

vykuchat tlumič nebo dát místo něj nerez rouru vyjde na stejno ne? :)

Uprimne jsem to ja sam nikdy nedelal. Misto toho jsem tam mel rezonátor ale to uz je par let a jeste navic na felicii. Ale asi to vyjde na stejno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Radek Hurvajz: Dobře a nestačilo to napsat jednou a normálně? :) Ptal jsem se všech na realné zkušenosti. To, že jsem napsal, že chci vyhodit středovej tlumič neznamená, že to udělám. Pokud tu nikdo nemá žádné zkušenosti s úpravou výfuku, tak tu nemá smysl vést debatu. Že na netu je x tuning koncovek vím taky.. nebo ty máš přímo s ulter sport zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť ti to píšu normálně s Ulter Sportem tady jezdilo víc lidí a byli spokojený hlavně je to jeden z mála výrobců který dělá homologované výfuky. Možná když pohledáš tak tady něco o tom najdeš už se to tu řešilo víckrát. Každopádně trubka je nesmysl jedině rezonátor a nějaký sportovni koncový tlumič. Když k tomu ještě vyměníš sání za kónus tak ten zvuk ještě vylepší, protože nejenom výfuk dělá zvuk. Ale všechno něco stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...