Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

black s16


pug_amater

Recommended Posts

Zdravím, v listopadu jsem koupil pug 206 gti. Popravdě mě nikdy nenapadlo, že si vůbec peugeota koupím a hlavně, že mě gti chytne. Napřed jsem ho bral jen jako "winter car" a plány byli takové, že ho po zimě nechám na pole :D Naposledy jsem měl a4b6 avant a zvyknout si na takhle malé a nepohodlné auto bylo složité. Navíc ty vychytávky jako rezerva pod autem, ovládaní na okýnka u ručky a podobně.. Ale během měsíce jsem si na to auto zvykl a baví mě momentálně ze všech auto co sem kdy měl nejvíce. Asi to tady už není moc aktivní, ale aspoň si tu budu psát takové své poznámky co sem na autě udělal.

rok 99, GTI 99kw, černá barva

Na autě jsem od listopadu udělal olej (od Total), komplet filtry (všechny od MANN), výměna chladicí kapaliny za G12+, termostat, čidlo teploty, komplet brzdy (kotouče, destičky od ATE), nové svíčky DENSO IRIDIUM POWER, krokový motůrek, vyčištěná škrticí klapka  

V nejbližší době budu dělat rozvody, zadní nápravu a dávat podvozek od TA (žádná sláva, ale je nový.. tak snad aspoň rok vydrží) k tomu nové horní uložení a stabilizační tyčky. Co bude dál se uvidí.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem konečně vyčistil škrticí klapku, dal nový krokový motůrek a následně udělal adaptační hodnoty přes diagnostiku. Diag jsem mimochodem koupil z číny za cca 1400kč a umí vše, takže sem maximálně spokojen. Dnes bych chtěl aspoň uklidit introš, ale počasí nepřeje 😕 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Víčko jsem sehnal i s klíčkem, což sem rád, že mám samostatný klíč a je to fakt pěkný doplněk k té černé.

No momentálně na autě nic moc nedělám. Čekám na mechanika až bude mít čas na ty rozvody (do toho sám nejdu) a taky až dorazí výfuk + sání.  

@Béďa Ten pipercross kompletně nahrazuje origo airbox.

Upraveno uživatelem pug_amater
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...