Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoc s překladem


Tony Stark

Recommended Posts

Ahoj, najde se tady někdo kdo by mi byl schopen přeložit pár vět do německého jazyka a posléze i do jazyka anglického? Google překladači moc nevěřím a chci seriózní překlad.

 

Zdravím tě, šlo by prosím Vaše oblečení nechat vyrobit a naskladnit i ve velikosti XXL? Bohužel XL je mi malé, jsem větší postavy.

Pokud by to byl problém, nešlo by se dohodnout na individuální objednávce?

Děkuji, Tony.

 

 

 

Pokud vyplodím další věty, přidám je sem.

 

Děkuji předem všem za snahu. Tony.

Upraveno uživatelem Tony Stark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry jako, snaha se cení, ale i jen ty překlepy 😒 Mrknu na to za chvíli. A uvidíme taky, co na to to systémové 😉

Zkusíme to takhle:

Grüß Dich, könnte man bitte Ihre Bekleidung auch in der XXL-Größe herstellen lassen und auf Lager bringen? XL ist mir leider zu klein, ich habe etwas größere Figur.

Sollte es ein Problem sein, könnten wir ggf. eine individuelle Bestellung vereinbaren?

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se německy učil od první tříd ZŠ, na SŠ poté další 4 roky ale během toho do mého života vstoupila angličtina a nakonec jsem na Němčinu plně zapomněl. 

Na férovku, potřebuji ten text napsat 23letému mladíkovi co žije v Rakousku, jeho rodným jazykem je Němčina ale skousne i angličtinu.

 

Takže Všem děkuji za pomoc s německou částí a teď poprosím ty stejné věty do angličtiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč anglicky, myslíš, že Rakušák nerozumí německy?

Hello, could you get your clothes produced and on stock also in XXL size? Unfortunately, XL is too small for me since I have a larger body. In case this would be problem, could we agree an individual order?

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 1. 2019 at 21:35, Tony Stark napsal:

Zdravím tě, šlo by prosím Vaše oblečení nechat vyrobit a naskladnit i ve velikosti XXL? Bohužel XL je mi malé, jsem větší postavy.

Pokud by to byl problém, nešlo by se dohodnout na individuální objednávce?

Děkuji, Tony.

Hello, would it be possible to have the clothing manufactured and stocked in XXL fashion size, please? Unfortunately the XL size is too small for me as I am quite a big guy. Should this be not possible maybe we can agree on a custom order? Thanks in advance, Tony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...