Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 307 náhrada originál radia


Pondel

Recommended Posts

Zdravím chystám se na výměnu origo radia na 307 break r.v. 7.2006 mohli by jste mi doporučit nějaké 1 din radio s usb,bluetooth a s mechanikou?Nechci nic drahého,asi budu potřebovat i nějaké redukce(kabely)abych nepřišel o ovládání pod volentem atd.díky za info mám radio rt3 s barevným dt displejem s navigací.Pokud použiji jiné než origo radio půjde mi načítání cd s navigací?

Díky za info✌️

IMG_20181208_101837.jpg

IMG_20181208_101725.jpg

IMG_20190115_165658.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yatour modul mám v kastlíku nějak to blbne skoro nikdy mi po startu nenačte kartu s hudbou(mám složky rozděleny tak jak je v návodu CD01,CD02 atd)nač te třeba až když znovu nastartuji nebo vyndám a zandám kartu,je to dost otravné...,nějaký fígl?jestli budu muset to co píšeš vykopat tak to na to kašlu to máš pravdu,ta yatour čtečka je ale poděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To prvni nema ani displej vse musim zrcadlit pres foun,ma jen 4x50 w ja mam 6 repraku v autě,to z toho ali už vubec ne spousta lidi co znam nakonec koupili za 1500 třeba Kenwooda 1din a z ali se jim válí doma,to ovládání pod volantem bych chtěl zachovat,s tim displejem dt je to jak?prostě mi nebude zobrazovat navi,radio atd.Na to asi kašlu ale díky za info..👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak výhoda je, že displej telefonu je ovládací panel rádia, takže proč ne? v dnešní době multimedií ve vozech... video, navigace, hudba, vše z jednoho místa

jen 4x50? a kolik myslíš že má originál rádio? 🙂  jestli bude mít 4x35 tak to bude moc a 6 repro v autě?  😄  normálně 2x dva páry, akorát rozdíl v tom, že předek (komponentí) mají zvlášť středobas ve dveřích a výškáče v palubce a zadní (koaxiální) mají v lepším případě výškáč na sobě nebo mají jen rádoby vyšší rozsah 😉  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná možnost originálního rádia s auxem je rd4 s can-can sbernici. Pokud mas v aute can-van, nehnes s tim a budes tam muset dat normalni aftrrmarket radio, kde nebude fungovat ani ten displej, ani ovladani pod volantem na radio. Resp. bude ti fungovat displej, ale jen teplota, datum... Nejde s tim nic udelat, packy pod volantem komunikuji po sbernici van/can.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 1. 2019 at 6:31, inoxing napsal:

Jediná možnost originálního rádia s auxem je rd4 s can-can sbernici. Pokud mas v aute can-van, nehnes s tim a budes tam muset dat normalni aftrrmarket radio, kde nebude fungovat ani ten displej, ani ovladani pod volantem na radio. Resp. bude ti fungovat displej, ale jen teplota, datum... Nejde s tim nic udelat, packy pod volantem komunikuji po sbernici van/can.

Zdravím,  a dá se nějak vyřešit to ovládání středového display u neorigo autorádia?  Předem díky za odpověď  😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jaký máš model rádia a rok auta. Pokud máš oranžový displej (tudíž tu levnější variantu) použijeě některý z těchto adaptérů podle roku tvého vozidla. Pokud máš barevný displej, pak máš smůlu pokud nechceš přijít o hodnoty z palubáku.
https://www.ahifi.cz/vyhledavani/vyhledej.htm?search=Adaptér+ovládání+tlačítek+na+volantu++PSA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovládání palubáku se ovládá tlačítkem na páčce stěračů, to zůstává funkční. Co přestane fugovat, je zobrazování informací z originálního rádia (stanice, skladba, frekvence atd.). Palubák funguje dále, zobrazuje dále všechny informace o spotřebě, dojezdu apod... Samozřejmě nebudou fungovat podvolantové páčky na ovládání autorádia, pokud si nekoupítě uvedený modulátor, který zde postl VojtouNerCZ nebo podobně z aliexpressu, samozřejmě je nutno brát na zřetel, že uvedený emulátor je ke konkrétním aftermarket rádiíím, nefungují univerzálně. Tedy, pokud budeš mít autorádio, které nepodporuje žádný emulátor nebo nemá vůbec možnost "dálkového" ovládání, tak se s tím nedá nic dělat.

Osobně mám autorádio aftermarket a ovládání pod volantem mě nechybí, co mě trochu vadí je to, že informace na displeji nejsou nahoře na palubáku, ale na rádiu níže- odvádí to pozornost. Ale, je to otázka zvyku, prostě nekoukám na displej, ale věnuju se provozu nebo zastavím a přeladím/aux/cd... Pozor na zapojení VAN/CAN vodiče v iso konektoru, lepší vypojit a nezapojovat do aftermarket rádií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě, že ovládání je z jiné páčky, ale pokud má barevný displej, přijde o informace z palubního PC. A ohledně nastavení to je o koupi správného typu. Jinak co jsem zatím zkusil, tak "klasická" hloupá rádia my šly ovládat páčkou většinou vždy, problém jsem měl s těmi chytrými, dotykovými, většinou z číny.

Upraveno uživatelem VojtouNerCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...