Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čo to je?


gadri

Recommended Posts

Guest minimaxa

Podobný trubkový klíč měly moje obě Multiply ve výbavě. Sloužil k demontáži zadních světel v případě výměny žárovek. Že by ale byli Francouzi takhle sofistikovaní, o tom pochybuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

To pérko, nebo drátek může být na sundavání středových pokliček z disků. Strčí se to do dirky a vytáhne se poklička. Taky bych tipoval že ti není výbava z pežota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gadri:

ten trubkový klíč bude na svíčky, jak už tu bylo řečeno. To perko mi připomíná fixační průchodku (držák) bowdenu náhonu rychloměru u mojí motorky, aby se bowden nedotýkal pneumatiky předního kola. Náhon rychloměru mám u své motorky po staru od předního kola, mechanicky, žádná elektronika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr. - Robíš si prdel priateľu, aj Mirekdoda - sviečkový kľúč- na nafte- no dobre, beriem to ako fór.Mimochodom, s tou trubkou desinou, by si vykrútil tak leda.... A načo by to mal v aute - na motorku? Nijaký iný vercajg  okrem pidikľúča na kola a oka na ťahanie tam nebol.V users manuále je gulové...ani len to, aká chladiaca kvapalina (G11, G12,G13) tam ide, ani aká brzdová DOT3, 4, - 5.1 ? Všade chytrácky napísané- navštívte "autorizovaný: servis. No určite -s blbotinami.

Kirkiz- to by mohlo byť na vyberanie stredu z origo pežoťáckych hliníkov. V utorok idem na zvolávačku- opýtam sa a dám vedieť.A potom sa zasmejeme spolu.Ale vďaka za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...