Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké jsou automaty v Peugeotech


Vena garážmistr

Recommended Posts

před 23 minutami, Vena garážmistr napsal:

Tak mi začíná trochu docházet trpělivost se ségrou. Nejdřív že peugeota nechce že chce jen škodovku pak že by to škodovka bejt nemusela pak zase že škodovku...

Neměla by si nejdřív sama ujasnit, co vlastně chce? :D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však to píšu blonďatá od přírody není ale v tomhle se chová jako klasická blondýna. Asi jí nechám ještě chvilku trápit s C2 a zvykne si na fofrklacek i na malé auto a pak jí ho nadělím a budu mít klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové aby jste neřekli že jsem se nepochlubil. Tak v sobotu jsme byli se ségrou na obhlídce jednoho zajímavého kusu. Věděl jsem že to je dost přes limit ale vzal jsem ji tam s tím že pokud se to bude líbit tak že na dnes mám domluveného kamaráda který této značce rozumí víc než já a že to když tak posvětí. Druhá věc byla že v tom bazaru se objevilo vícero případných kandidátů a s bazarem mám osobní zkušenost. Takže obhlídka byla za 15 minut ukončena s tím že ségra je zamilovaná a že jen vyřeší peníze a já teda abych to nechal zkouknout tím kámošem. Dnes to prohlídnul kámoš společně jsme to projeli a složil jsem zálohu.   Nakonec to není škodovka není to ani PSA ale je to SUZUKI SX4 r.v. 2011 1,6 88kw předokolka s automatem. Měla to paní ročník 57 od nového doteď a má to najeto cca 45 tis km fotky budou až to přivezem. Jsem rád že anabáze hledání auta je za mnou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kámoš ho má taky asi 4 roky a je z toho pořád nadšenej akorát on má čtyřkolku v manuálu ale motor má stejnej a dával do toho LPG. Hlavně je to ještě atmosféra rozvod je řetězem takže pokud se tomu motoru dá základní péče tak je nesmrtelnej. Asi určitě to bude polykat trochu víc než polykala škodovka v naftě s DSG ale zase na druhou stranu když dokázala uživit tříltrovýho JEEPa kterej bral i 15 litrů nafty tak tohdle drobka uživí taky.  Je to takovej dědkovskej kočár do  města má to vcelku světlou výšku kola hodně v rozích takže je to docela obratný a tím jak je to výš tak nehrozí kolize s obrubníky na parkovištích. Kufr pro ní samotnou s klukem to má akorát je tam dojezdovka rezerva. A z mojeho pohledu je to auto které dokážu servisovat z velké části sám. Což byl hodně důležitý aspekt hledání. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega má asi 6 let, stejný motor, nedával LPG jen to má s manuálem v čtyřkolce. Je ze Šumavy takže 4x4 v zimě užije až až. Navíc s tím v létě  jezdí po loukách  sváží na kárce seno pro ovečky 🙂

Namotal na tom cca 120 kkm, za celou dobu kromě klasické výměny oleje a jedné sady brzdových destiček dával jakýsi pojišťovací kroužek na táhlo od řadičky (korunová položka) - ale to asi ségra nebude mít, protože automat.  

Maximálně spokojen, auto ovladatelné, předvídatelné, jen žádný závodník.   

Podle mě dobrá volba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně také.... Neznám nikoho, kdo by si stěžoval.... Známý má také SX4 a soused už má třetí, ne-li čtvrtou (ale jiný typ)…. Je to taková poměrně neproblémová "šedá myš"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak nějaká ta slíbená fotka WP_20190219_09_31_47_Pro.jpg.ca5ab0e839618e88b966689a025681fc.jpgWP_20190219_09_30_17_Pro.jpg.4642c4c83e8f109a2cf2d54872e410db.jpgWP_20190219_09_30_35_Pro.jpg.6877517d757fef33da0e30cbd1fb782a.jpg

Já jsem s tím najel cca 100 km a jsem spokojen ségra s tím jezdí od neděle kdy si to odvezla. Včera jsem za ní byl ještě něco řešit kvůli pojistce a zatím neměla žádné výhrady. Tak doufám že to tak zůstane. Je to na zimákách nejspíš se dojedou a na zimu se koupí nové celoroční pneu.  Roční nájezd má do 10 000 km a jezdí nejvíc po Praze nebo blízkém okolí navíc do práce pokud je problematická sjízdnost se dokáže dopravit i MHD. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...