Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

508, 2011 radio s navi (RT4) - problem reproduktory.


Stano308

Recommended Posts

Zdravim, riesil niekto na 508micke problem s radiom? Je to model s navigaciou 2011, nedotykove pravdepodobne rt4 rovnako ako mam na 308. 

Striedavo raz hraju a raz nehraju reproduktory. Niekedy hra len len lava strana, niekedy len vysky, niekedy len zadne dvere. Pravdepodobne mechanicky problem, ked trafim jamu niekedy zacnu hrat zadne. Pripadne studeny spoj v radiu. 

Mate niekto skusenost? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ked tazko povedat ci je prave toto dovod. Cesty aj suciastky som vycistil. Ale zatecenie je v priestoroch antennych konektorov. Gps atd. 

Mozno doslo ku skratu a nasledne bola poskodena aj pridruzena cast zosilovaca reproduktorov. Ale to je zvlast plosak. Tak hladanie este pokracuje a stale je moznost mechanickej poruchy. Nakolko ked sa buchne s dverami zacnu hrat zadne repro. 

Ale kazdopadne je to radio trochu nechranene od tekutin, mohol nad nim byt este plast. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pani este taka otazka. Mam. Moznost vyskúšať do 508 s navi co ma radio rt6 vyskusay radio z 208micky. To je len zakladne radio s monochromatickym displejom. Konektor by mal pasovat a chcem len skusit ci budu hrat vsetky repraky spravne. 

Mam ale respekt pred tym ci si to nezapamata riadiacka alebo nezakoduje radio na jednom alebo druhom aute. Moze sa nieco stat taketo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Predpokladám ,že si to ty ,čo si bol u mňa a riešili sme eolys  .Príspevok  síce mesiac starý ,ale nem vadí. Nič sa nezakóduje ani nezapamätá všetko zostane tak ako je ,ale ak by si bol býval navrhol túto metódu ,mohli sme to testnúť ,mám jedno RNEG volné ,takže na test ako stvorené. A ak si náhodou už tento problém vyriešil ,tak potom nič. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Vcera som mal moznost ist rozobrat havarovanu 508 s navigaciou a vyskusat ci je chyba naozaj v rádiu. 

Nie je. Radio s hav. 508 nehra rovnako ako to povodne. A povodne radio hra v hav. 508 uz normalne. 

Takze radio sa moze vylucit. Ale nejde mi do hlavy, ze by postupne odisli vsetky repraky, ze niekde hraju iba vysky, niekde iba stred, ked sa buchne dverami zacne hrat reprak normalne a pod. Najednoduchsie bude skusit vybraz reprak neaky a pripojit novy a uvidi sa ako bude hrat. 

Nema 508 so sériovou hudbou niemde este neake vyhybky modul, alebo nieco podobne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám z 508 sériové stredobasové repro (rovnaké su myslím aj v predných aj v zadných dverách. Boli 100% funkčné pri vyberaní (nahradil som ich reproduktormi JBL)

Môže byť problém aj v repro alebo v kabeláži, prípadne aj samotný konektor, ktorým je pripojené repro môže byť zaoxidovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...