Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Typové označení u 307


307 Myhal

Recommended Posts

Ahoj všem, mám dotaz ohledně P 307, mám benzín 1.6, 80 kW, rok výroby příbližně 2004 (motor má označení 3ENFUB). V autoservisu mi mechanici poradili výměnu převodovky, protože stávající vykopává během jízdy 5. rychlostní stupeň. Stačí sešlápnout plyn a je citelný tlak na řadící páku, která po chvíli vyskočí na neutrál. Když se přidrží, aby zůstala zařazená rychlost, je to jak kdyby nějaký spoj přeskočil přes překážku. A stejně rychlost po chvíli vypadne. Tak se chci zeptat, zda se dá někde dohledat typové označení převodovky přímo pro tohle auto. Zatím jsem se dobral modelu 20cn20 - ale vůbec nevím, jestli je to správně? Nehledě k tomu, že jsem se setkal s označením motoru TU5... předem díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.proxyparts.com/wiki/gearbox-codes/make/peugeot/model/307/

Tak po delším hledání jsem si našel opravdu dobrou zábavu... na této stránce, viz. link jsem objevil přehled všech možných mechanických převodovek pro model 307. Je to podle roku výroby plus objemu motoru, samozřejmě platné i pro koncernové sourozence.

Snad to někomu pomůže, pokud to není úplná hloupost?

Edit: přes výše psané se vyplatí registrovat na peugeot service boxu, během chvilky se proti VINu dá dohledat potřebné... Díky všem za pomoc :)

Upraveno uživatelem 307 Myhal
Doplnění info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...