Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový DS 7 Crossback


ozzy56

Recommended Posts

Jedině,kde jsem se setkal s tím,že chtěli zálohu 100 tisíc,tak v Renault Seznamce 365,když jsem si chtěl na víkend půjčit Renault Zoe.Na klasické předváděcí jízdě nic takového není.A když jsem měl v roce 2018 Kii Ceed na víkend,tak tam taky záloha nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Renault Seznamka 365 bylo vůbec něco.. Tam to měl každý prodejce jinak :) v Tukas nechtěli zálohu žádnou, ale slíbili že zavolají dva dny před rezervací jestli vše pořád platí a dohodne se čas. Ovšem nezavolali a přes ten jejich báječný chat mi nebyli schopni říct jak to bude :D Pak jsem zkusil jiného prodejce a tam už chtěli 70 tisíc zálohu. Dal jsem ještě jeden pokus a tam chtěli 35. Zlatý akce s Hyundai, to byl jiný přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

DS9 co na to říct 🤔 neurazí,ale ani nenadchne... čekala jsem víc.. limuzínu... velký sedan... prostě pecka,ale zklamalo mě to..

Uvnitř míň prostoru než v 508... interiér nic extra...a hlavně je to 3roky starý auto co se vyrábí a jezdí v Číně...pro náš trh Evropě být nemělo,ale nakonec je...no upřímně..nechte si to v Číně...

IMG_20210729_153823.jpg

IMG_20210729_153918.jpg

IMG_20210729_153806.jpg

IMG_20210729_153951.jpg

IMG_20210729_154035.jpg

IMG_20210729_154049.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...