Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 2.2HDI 125kw - výměna EGR


steer

Recommended Posts

Ahoj všem,

zkoušel jsem tu hledat ale k 2.2HDI 125kw jsem nenašel. Měnil někdo z vás EGR ventil na tomto motoru? Jde to bez vyvěšení? Nějaké rady tipy?

5eším závadu elektromagnetického ventilu recirkulace. Lexie říká přerušený obvod. Je to ten ventíl přímo na EGRu?

 

moc díky za tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...

Je to přesně tak. Upřímě já to vzdal. Potřeboval bych ho vyndat a zkontrolovat případně vyměnit. Problém je že abys ho vyndal musíš min povolit i ten chladič. a já se tam prostě nemůžu dostat. V peugeotu kvůli tomu prý vyvěšujou motor, nevím kolik je na tom pravdy, ale já fakt nevím kudy na to horem. a spodem taky ne.

Jinak já jsem přesvědčen, že u mě je nakonec problém někde v kabelech. Když koukám do diagnostiky tak jednou je to chyba ele. mag. ventilu recirkulace (egru) jindy turba, pak najednou nedokaze komunikovat s pulkou systemu. Vetšinou napíše zkrat na kostru. Zatím se mi nepodařilo najít kde je proklepnutej kabel 😞

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 29. 12. 2019 at 12:29, Vlado81 napsal:

Možná ti pomůže tohle.

Hledat, hledat...

 

EGR je v poradku, zavada byla ulomena trubicka k MAP sensoru, do intercooleru jsem vyvrtal vetsi dirku, na fest vlozil mosaznou trubicku a zalepil, chyba appolution fault neni.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...