Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodano: P106II Symbio - 1998, 1.1HDZ


Komar1981

Recommended Posts

Ahoj.

Prodavam sveho Wasabiho - odkaz na link na foru nize + kompletni fotogalerie za dobu, co ho mam zde: Google Photos
Auto je v Praze. Moznost domluvit prohlidku pres den na Chodove nebo vecer Reporyje. Kontakt na me 775357939 (prosim o pochopeni, ze pres den nemuzu telefon brat kdykoli, po 18. hodine uz byvam v klidu doma), pouzivam WatsApp, nemam problem odpovedet pres nej nebo na SMS.

 

Peugeot 106 II, Symbio
r.v. 1998
najeto 201 000 km
motor 1.1 HDZ - spotrebu a opravy/dily eviduju zde na Spritmonitor.de
manualni prevodovka 5q

STK do 3/2020

Cena 5000,-
Prepis pozaduji, eko uhrazeno, tj. poplatek za menu majitele je 800,-.
Evidencni kontrolu necham udelat na sve naklady.
Prepis udelame bud spolecne na urade v Praze nebo muzu po poskytnuti plne moci na urad skocit, doplatek ceny pri predani prepsanych dokladu posleze.

 

Plusy:

  • pred dvema lety: bezny servis (olej, svicky, filtry, zpalovaci kabely),  brzdove kotouce, desticky, pakny, lanovody rucni brzdy
  • pred rokem nove poloosy, novy vyfuk o pulky auta dozadu, nova svetla, nove brzdove bubny, opravene klasicke misto koroze v kufru na obou stranach +  nove zimni pneu (kupovano 9/2018, dokad predam kvuli zaruce)
  • motor, prevodovka spolehlive, za ty vice dva roky co ho mam me nikdy nikde nenechal (a doufam, ze jsem to timto nezakrik)
  • mam k tomu dvoje klice
  • auto ma DefendLock
  • radio na CD + MacAudio repraky
  • sada letnich pneu

 

Minusy:

  • pristi STK bez nutnych oprav nepripada v uvahu, t.j. nabizim to jako auto na rok.
  • bez diskuze - auto bylo v minulosti zborene, s tim jsem ho i porizoval, ruznych dloubancu a promacklin, nekvalitne opraveny lak predni casti atp. je tam dost. 
  • zadni naprava to ma klasicky za sebou, prave kolo je do A a pri propruzeni to vydava nepekne zvuky.
  • koroze se podepsala na kapsach na podvozku pod mistem ridice a spolujezdce a na prednich nosnikach, jinak prahy, lemy, dvere jsou bez puchyru a der.
  • nefunguje centralni zamykani a mechanicky zamek kufru.
  • rucni brzda nezabira poradne, vypada to na vymackany samostav, protoze krome prasatek a samostavu je vse nove.
  • prasklina na prednim okne (nejde mi to vyfotit, ale je ve spodni casti okna ze strany spolujezdce az k ridici

 

Prosim chapejte, ze prodavam auto tak jak je a ze moje ochota k diskuzi nad cenou je velmi ovlivnena posledni investici 3800 do tech zimnich pneumatik, poloos, svetel atp. Chapu, ze se mi investice nevrati, to je jasne, ale uz jen rozprodej dilu likvidace zbytku by mi vynesla vic. Ale rad bych jeste nechal Wasabiho chvili jezdit nez ho poslat do huti hned nebo ho nekomu davat za almuznu ;) 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...