Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot partner tepee


Šalda

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tesil som sa nan a silno uvazoval o kupe.... kym som ho nedostal do ruk....

auto je celkovo vyssie....problem bude sneh na streche....zacal som kufrom...no po otvoreny som si udrel hlavu.....

co som fakt necakal od vyssieho auta...po preskumani som sa zhrozil , tym vyvisenym tapacurungom pre motorcek stieraca

proste nezvladnutelne...japonci maju ploche motorceky ako v dverach , nahon je riesieny bohdenom a stierac ide do dnes....

na mojom prvom modeli tento problem nemam a je cele nizsie na r14..nie na r17...

interier ...zadne sedadla stale bez moznosti ohrevu...ked je to uz viac rodinne auto...sedenie stale kolme...bez moznosti sklonu....

vnutorne mensie ...tesnenie dveri hned vedla hlavy....cize opatrne nastupovat...lebo naraz....asi vyssie sedenie , no nad hlavou menej placu...vyhlad cez A stlpic horsi....nemam rad kontakt pravej nohy z niecim

berlingo sa da bez toho stredu....vybava ocakavam el. ohrev predneho okna...nie len pod stieracmi..ine auta standart...

atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověď :)

taky si ho zajdu vyzkoušet, ale až na jaro, až se oteplí...,jinak hodně z toho cos napsal, platí i o předchozím Berlingu z roku 2014, ale třeba já to beru jako plus--vyšší sezení,dobrý výhled...,je pravda, že ten motorek stěračů mohl být uvnitř dveří, ale nevadí mi to, na ometení střechy od sněhu potřebuju stoličku, mám 180 cm a nedosáhnu..., místa uvnitř je ale dost, myslím, zadní opěradla se dají sklopit do dvou pozic, nastupuje se dobře i dozadu, kola mám origo 215-55-16, ale mám vyzkoušeno, že na 15'' to jezdí líp, no uvidíme na jaro...:papa

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v automate su len 2 ks na celom SK.   benzinovych je dost aj vyber farieb....objednat sa da , no dodanie je 4=6 mesiace....

v manuali nam do slovenciny prelozili aj nezavisle kurenie , no v konfiguracii nie je a ani sa na SK nehomologovalo , tak nic...

mozem riesit skladovku...

C5 aircross...novinka...ide mi viac o skusku  motor a automat ako Rifter ci 3008....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rifter si objednal brácha, měl by ho mít někdy v březnu, bral si tu nejsilnější naftovou verzi, GT a long, v automatu, dal za něj 706 tisíc, což mě prostě za dodávku přijde moc. Jinak to že je vyšší, mám na mysli světlou výšku, tak já to beru jako plus, zvykl jsem si na to u Partnera I. že je pěkně vysokej, jinak zatím jsem v tom neseděl, tak uvidím až potom, a můžu napsat moje pocity, každopádně chtěl Berlingo, ale že to byla bída, ve stejné výbavě, ale jakoby to bylo horší auto, proto zvolil Riftera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...