Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Planzeta na klicu


lud3k

Recommended Posts

Chlapy mam problem s klicem.Koupil jsem vystrelovak na aliexpresu :-) s tim ze jsem k autu mel pouze jeden klic a nebyl s dalkou.

Dnes jsem byl vyrezat klic a bylo me receno ze to nejde ze je jina planzeta. Vim o tom na origu drazku s boku nemam ale na vystrelovaku je.

Ale borec me rika ze to nevadi ze planzety ma skladem a ze ji najde.

Pak jsem se do obchodu vratil a bylo me receno ze klic je na prd ze planzeta do kloubu nepasuje ze je uzka. Mate s tim nekdo zkusenosti? 

Dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni planzetu meli v tom obchode kde jsem si to chtel nechat vyrezat.

Jen me tvrdil ze konec planzety jejich nepujde do meho klice.

To ze mam jinou planzetu ja vim.

Planzeta VA2 stoji 55kc.

Klic s aliexpresu 6-7 dolaru. 

Jen kdyz ji koupim zda me tam bude sedet. Nevidim duvod proc nee 😉 to bych chtel poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pesastor- marnej ses ty! 

Ja se slusne zeptal a chtel jsem slusnou odpoved.

Kazdej nemusi byt vseved jak asi ty...

 

Lado. Vim ze je lepsi poridit pro pocit klic.. ale k cemu me budou pak dva 🙂

Me jde pouze o planzetu kdyz koupim bez drazky VA2 coz ten pan mel vsechno ale tvrdil me ze ji tam nedam... tak jestli me vubec pomuze? Me to jen nejde do hlavy 🙂 kdyz ji mel v ruce proc me ji tam nedal...je tam rozdil v koncovce u tech klicu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6$ neni zadna castka ktera me polozi jen me to lito vyhozenych penez. Tak jsem se snazil jen zeptat zda s tim ma nekdo zkusenosti. Rizhodne nejsem jediny komu se to stalo.

Pokud se dopatram odpovedi ze to nelze koupim jiny klic s danou manzetou.

Pokud me nekdo napise ano staci koupit planzetu VA2 a prehodit. Tak radeji koupim planzetu za 55kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze své zkušenosti vím že málokterý " klíčař " vyřeže klíč na " čínskou planžetu " . Co mě vysvětlovali v létě asi ve 4 prodejnách tak je tam problém že neví z čeho je ta planžeta že může být z tvrdého materiálu a on si zničí nástroj na té řezací mašině který prý stojí těžký peníze. A je to taky tah od klíčařů aby se kupovali klíče od nich za ty jejich nesmyslný ceny.   A když už najdeš kdo to zvládne tak ti rovnou řekne že bez záruky a pokud ten klíč nebude fungovat tak že on za to nemůže. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...