Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

netáhne


Guest Filip

Recommended Posts

Štefane díky moc si mi ušetřil čas. Zmiňovaný servis francouzských vozů H+B s.r.o. zastoupený mimojiné i p. Hartlem znám a je to právě ten, kterému své auto svěřuju už od začátku, což mě velice potěšilo. Provedli mi na autě už nejednu opravu a s jejich službami mám dobré zkušenosti. ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice moc s dieslem zkušenosti nemam, ale slyšel jsem, že diesel jezdí podle toho jak ho točíš. Mam s tim nemilou nezkušenost s dieslovym seatem, točil ho jak benzín. Skoro jsem ho nestíhal. Zkus mu trochu zatápět, motor by si na to mohl zvyknout. Ale jak řikam osobní zkušenost s tim nemam!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím deepre z toho bych měl asi strach, nemám otáčkoměr a tak jezdím podle tachometru

1.st max 20km/h - 23km/h v kopci

2.st max 40km/h - 43Km/h v kopci

3.st 50 - 95 při předjíždění

5.st 125 - 130 víc je přijít o sluch o naftu a o motor 8-))

ono to valí celkem dobře ale jen na rovině nebo z kopce samozřejmě, v kopcích je to bída hlavně než se rozjede.

Chystám se tento týden do servisu, přišly mi money od Generali (a jako slušný) co mě poš?ouchl ten sígr s Felicií. Tak pak napíšu jak to dopadalo :cool::P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To doufám že ne, pááni, jsem student a poslední dobou se sypou penízky převážně do auta a já začínám vypadat jako nuzák. Čerpadlo je non turbo ROTO DIESEL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě ten milej servisák rezervoval na pondělí no a teď už zbývá jenom čekat a čekat a če..... a hlavně neutrácet, myslím že ta meluzína co se mi ozve v prkenici bude dost slyšet !! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak prej to bylo předstihem (tlumočím), kontrola trysek a žhavek (OK), výměna přepadových hadiček, na čerpadlo nesáhl = 900 ,-

Dojem, výkendové čištění zaflákaného luftfiltru + dnešní servis, nic převratného ale jede líp,spokojenost je, bude lepší až co ukáže spotřeba :):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jeden větší účinek je startování, předtím jsem musel u studeného motoru žhavit vždy dvakrát a teď chytá po prvním na jedno protočení, to je ok. Předpoklad byl žhavky v háji, ale bylo to tim předstihem.

Ten výkon řekl bych zlepšilo pouze vyčištění vzduch. filtru.

Je normální, že se tak spiní olejem, když jsem ho vyndal, docela jsem se vyděsil ?!

jinak podle mě odvedl servis docela slušnou práci.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to normální, s tím filtrem. On ten molitan má bejt mokrej, při výměně se má dokonce postříkat olejem ve spreji...

Akorát samozřejmě tam nesmí toho oleje být tolik, že by ten filtr šel doslova ždímat. Prostě, tak nějak přiměřeně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie ten filtr byl skoro celý černý a napovrchu v místě otvoru hadice byla milimetrová kruhová vrstva jakéhosi černého bordelu. Vypral jsem ho v benzínu, tak snad se tím molitan nepoškodil, neměl by.

O zvlhčování olejem nic nevím. Můžu na to použít třeba univerzální mazací přípravek WD-40, nebo jak se ta srágora ve spreji jmenuje ?? Popř. čím se to stříká. Thanx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to taky fouka olej jak svina, kape mi to pak z filtru na zem asi tam prdnu nakou lahvicku s hadickou od filtru jak jsem tu nekde cetl at nedelam louzicky ;)

Ale zda se mi ze ten filtr ma dve casti, jedna kde je ten molitan a jeste neco pod tim plastem jak tam usti ten sloupek co je uprostred filtru. Co to je a na co to tam je nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestras ;)

Uz ted vysolim 5,5KKc za generalku Z napravy, pak to chci soupnout do servisu na zkontrolovani vstriku a pretesneni hlavy motoru a doufam ze se vejdu do 10 KKc. Nic dalsiho za problem nechci, uz i takhle muj studentskej zivot dost utrpi :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...