Přejít na obsah
lasky.us

Tak jsem se taky dočkal

Recommended Posts

Máš pravdu jsou to drobet starší fotky.Bylo to akorat cestou domu po předávačce.Přišlo my na konci listopadu.Objednáno bylo na začátku července.Nyní mám najeto 3000km a můžu říct že super svezení.Jinak všem dekuji za pochvalný komentář😁👍

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj 

Nevým jak jede úplně naložený ale ve třech lidech střední postavy jsem nezaznamenal rozdíl oproti prazdnýmu.Jediný co bylo znát,tak když jsem táhl káru písku cca I s karou 1.5t tak automat řadil častěji ale výkonově v poho. Jinak průměr mám 7.4l/km což jde a to jezdím svyžně.Doporučuji zapůjčit a project se.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Gratulujem k novej 3008, farba je nádherná (tiež ju máme 😁 )

Tá spotreba je veľmi pekná, naša 1.2 v manuale spapá 7.0, je ale pravda že veľmi veľa jazdíme mesto. Pri dlhšom výlete s naloženým autom, 80% diaľnica, zvyšok kopcový terén (spolu cca 600km) bola priemerka 6,6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

lasky.us

Také gratuluji k novému autu. Vybral si pěkný model😁 a hezkou barvu, nemám sice červená auta moc rád, ale tahle perleťovka je fakt pěkná a autu moc sluší. Tak ať ti dobře slouží a jsi spokojen. Mám též GT Line, dobrá volba. Tak zase pak napiš nějaké postřehy a přidej také fotky ať se pokocháme😉

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku