Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem se taky dočkal


lasky.us

Recommended Posts

Máš pravdu jsou to drobet starší fotky.Bylo to akorat cestou domu po předávačce.Přišlo my na konci listopadu.Objednáno bylo na začátku července.Nyní mám najeto 3000km a můžu říct že super svezení.Jinak všem dekuji za pochvalný komentář😁👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj 

Nevým jak jede úplně naložený ale ve třech lidech střední postavy jsem nezaznamenal rozdíl oproti prazdnýmu.Jediný co bylo znát,tak když jsem táhl káru písku cca I s karou 1.5t tak automat řadil častěji ale výkonově v poho. Jinak průměr mám 7.4l/km což jde a to jezdím svyžně.Doporučuji zapůjčit a project se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem k novej 3008, farba je nádherná (tiež ju máme 😁 )

Tá spotreba je veľmi pekná, naša 1.2 v manuale spapá 7.0, je ale pravda že veľmi veľa jazdíme mesto. Pri dlhšom výlete s naloženým autom, 80% diaľnica, zvyšok kopcový terén (spolu cca 600km) bola priemerka 6,6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lasky.us

Také gratuluji k novému autu. Vybral si pěkný model😁 a hezkou barvu, nemám sice červená auta moc rád, ale tahle perleťovka je fakt pěkná a autu moc sluší. Tak ať ti dobře slouží a jsi spokojen. Mám též GT Line, dobrá volba. Tak zase pak napiš nějaké postřehy a přidej také fotky ať se pokocháme😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...