Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketni operka - vymena / zlomena


mochno

Recommended Posts

Ahoj. Jsem nesika. Ulomil jsem celou loketni operku. V Pug service rikaji - ze se to meni celej tunel a 1 den to musi rozebrat, pak podivat se presne kterej to je model a pak objedna a slozit. Dil stoji kolem 7 900 CZK a pak narocna prace :( Nenapada nekoho neco? Vrakace obesilam - ale nejak nedoufam. 

49376346_538102770024624_3041285261628538880_n.jpg

49601336_594963934285908_7079918429683056640_n.jpg

50217156_2418750741686019_7154724128480559104_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jenom jak se to ulomilo nemam ty polamane dilecky uz. (ano, vsechno moje chyba :( )  Na FB skupine nekdo poradil takove "panty" jako na dvere, mensi dat do plastu. Jako mezi nama. Auto ma hodnotu 170 -190tis a kupovat tam tunel s operkou za 13  tis + prace. Je dost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem rozhodnuty jit do toho "pantu". Svarecku na plasty nemam a nech bych se s tim naucil a pod. Ani neznam nikoho kdo by to udelal. Rozebrat se to bojim - nejsem dobrej pres ruce. Bohuzel. Nebude to hezke ale jak jsem psal - 15tis v origo servisu nedam proste za ulomenou operku. Vrakace odepisuji ze to nemaji (zajimave, jakoby bylo malo techto 508). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačilo by najít někoho ve tvém okolí, kdo vaří plasty, nárazníky apod. Že jsi levej na ruce nevadí, zase ti to jde třeba hlavou. Od toho jsou i nezávislý servisy, s takovouhle ptákovinou bych do autorizáku ani nejezdil. Jestli si nevěříš to rozebrat, tak to svěř nějakému odborníkovi, co umí svářet plasty. Neříkej mi, že v tvém okolí nikdo není. Nábytkářský pant bude jak pěst na oko. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je slusne. Akorat ja mam ten "carbon" provedeni. Pry jsou tam 2 typy a ani v servisu nevedeli kterej to bude a ze to musi rozebrat. Ale dobre tip. Dekuji. Ted jsem se bavil v jednom neofiko servisu pry je nejaky preparat co "zalepi' a zatuhne a dokaze to opravit (cena pripravku cca 400 czk). Tak zkusim to a pak se uvidi. Dekuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...