Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZADNÍ SVĚTLO 407SW


Michal11

Recommended Posts

 Druhé celé světlo , stejně jsem tam měl prasklinku tak co už. No stejně tam jsou zloději. V Zašové na Valachách pan Hrdina https://www.dilypeugeotcitroen.cz/index.php  zadní světlo 1000 kč , plecháče z rezerv 300 kus , tady v Bystročicích u Olomouce světlo 1500 a plecháče za 500 kus hnusny rezavy . Tak že si nechávám posílat ze Zašové jednou jsem tam byl a zatím spokojenost

Upraveno uživatelem Michal11
chyby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Prosím o radu. Nesvítí zadní pravý světlo, ani jedna žárovka, ani brzdová,blinkr,obrysovka, prostě totální tma. Nikde jsem nenašel pojistku. Světlo bylo špatně u kostřeno. Často to při pravém blinkru psalo chyba žárovky a světlo dělalo disko. Pak to na ráz všechno zhaslo. Prolez jsem celé auto a pojistku na zadní pravé světlo jsem nikde nenašel. Je tam jen jakási řídící jednotka BOSCH a vede od ní hafo drátů, právě i na blinkry, ale když jí odpojím, tak tři zbylá světla svítí, jen nejdou blinkry. Kde může být chyba? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...