Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 GTI (2018) zkusenost?


mochno

Recommended Posts

Zdar. Snazim se sehnat nejake nazory a zkusenosti na novou GTI. Zatim mam spise negativni, pry se tam porad meni motor protoze to nedava, pisty jsou na nic a pod. Ma to nekdo a dokazete rict co ten motor znese? Nehodlam s tim zavodit - ale taky nebudu jezdit do 2tis otacek a pod. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O jaké GTi se říká, že má špatné pisty? V motoru 200 kw (případně novém 193 kw) jsou hliníkové kované Mahle Racing. Nevím, co bys tam chtěl lepšího... 

Podstatné je, jak se k tomu člověk chová, to je alfa a omega, zvláště, když je to prifoukle velkým turbem,  které v sani vytvoří přetlak 2,5 atmosféry. 

Máš li nějaký další dotaz, prej se, budu li znát odpověď, rád odpovím. 

Jenom dodám, že za rok jsem najel jen 13 000 km. Zas tolik zkušenosti nemám. 

PS: Auto jsem kupoval nové. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, je to krám, jako všechny peugeoty :super Já třeba vím, že ten motor je totální průšvich. On třeba nedá, když jedeš 200 na 6, a pak tam bouchneš trojku. Nepochopíš, jak takovej šunt mohli pustit do světa :roll 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, že se to stalo. I když se neví, co tam dotyčný poslal za rychlost, ale prostě to tam narval a přetočil to :(  A co potom, když po nějakém takovém umělci koupíš auto... Chci tím jen upozornit na to, že většina negativních zkušeností pramení z nesprávného používání. A netýká se to jen GTI. Lidi hojně nakupují auta absolutně nevhodná pro jejich potřeby. A to, že se k tomu navíc neumí chovat, už ani snad zmiňovat nemusím :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to cele precetl od @MilanF1 . Hezke vlakno plne fotek z vyletu. Je to teda jeden majitel, vic se zatim "nepochlubilo". Vrzani v naprave - za nova, nebo plasty v aute - to je katastrofa. Ale nastesti opraveno. Ja se staram o auto prikladne. V servisu na mne koukaji jako na blazna. Menil jsem na novem aute olej 300 km, 10 000km (vsechny filtry) 20 000 km a tak dale. Snazim se co 10 - max 15 tis KM. Zadnej  "long". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Auto mám tři roky s nájezdem cca 75 tis. Zatím jediná chyba, která se objevila, byly občasné podivné zvuky z diferenciálu, které nakonec řešil servis výměnou za kvalitnější olej. Chvilku to zkoušeli, že bych si rozdíl v ceně měl zaplatit, ale po mírném postrčení pochopili, že je vyjde levněji, když mi dají dražší olej, než když jim přivezu vysypaný samosvor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...