Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xenony ostrekovac


rass76

Recommended Posts

Jestli Frantici vymysleli zase nejakou vifikundaci co sviti jako Babetta aby usetrili za ostrikovac tak pots Panbuh nebeskej:grr. To jsou pak vyhozeny penize.

Jinak jsem nevidel auto se xenonama bez ostrikovace :myslim

ALE 3000CZK za ostrikovac neni cstka ktere by nekoho likvidovala e je to lepsi nez stavet na benzince a cistit reflektory:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes vsekym za vysvetleni,  myslel jsem ze ostrik xenonu je povinny,  uz mi je to jasne.

Mam skladovku a samozrejme nemam to tam, a ked nie je ostrik xenonu neni ani hlaseni ze prazdna nadrzka na vodu,
to je celkom  trapne v dnesnej dobe, ale co uz no.

Moje stare 18 rocne auto to ma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je psáno, levné xenony odstřikovač mít nemusí. Co se týká svítivosti, je to o trochu lepší než silnější Osram night Breaker. Tak proč to hned odsuzovat. Jen doufám, že to bude mít lepší životnost.
Tohle auto je "šizené" na více místech, ale cena by pak byla dost podobná jako Volkswagenu Caravella. Prostě starší a levnější koncepce, LED se prostě nedočkáš za ty prachy.

Větší krize je světlo zpátečky, prostě to nesvítí:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Existuje nějaké nařízení, že xenony od (dejme tomu) 25 W výše musí mít ostřikovač (nebo aut. seřízení výšky?). Škodovka to řešila tak, že udává příkon 24 W. Traveller se možná poučil a taky využil nějaké přesné znění evropských směrnic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Naklápění dálkových světel nějak postrádá kouzlo. Ta světla se naklápějí proto, abys se vzrůstajícím zatížením a náklonem neoslňoval protijedoucí řidiče. U dálkových světel je to jedno, protože je oslňuješ prázdný i naložený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, neboj, velmi dobre viem na co je naklapanie a ako ma fungovat, preto ma prekvapilo ked som to testoval cez den s hlavou v motore hybali sa paraboly dialkacov.

Je pravda ze v noci som to neskusal ... takze ano mozno moj test bol len blbe zdanie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám doma s xenony ještě Passata a Alfu Romeo. Tam když zapneš světla, tak vidíš, jak si "osahají" krajní polohy (nahoru a dolů), najdou si rovnovážnou polohu a nikde se nic neseřizuje. Tohle vybavení nebylo příplatkové, ale tehdy ze zákona. Prostě xenony to mít musely, stejně, jako ostřikovače. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

řešil někdo výměnu xenonových výbojek za standartní (silnější)? Jestli to vůbec jde. A jsou tam z výroby slabší a nebo je to nějak elektronicky omezený? Vždy když se rozsvítí, tak jsou naplno a během dvou vteřin pohasnou na normální stav. Přitom u běžných xenonů mi spíš přijde že při zapnutí jdou z mála do plného svitu.

Jinak nejsem nespokojený, ale mohlo by to svítit lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...