Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kod radia


TeKknoLoG

Recommended Posts

Zdravíčko všem, prosím o pomoc.Opravoval jsem si budíky(tachometr) v mé 206,r.v. 2001, po namontování po mě chce rádio kod -_-. Rádio je origo.Našel jsem že to jde zjistit podle štítku, ale netuším jak, mohl by mi někdo pomoct? Přikládám foto štítku. Děkuji :)

IMG_20190106_095032.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obycajne po každom odpojení , pýta kód, hlavne staršie ročníky, keď som kupoval auto v nemecku, tiež pýtalo kód, tiež sme ho nemali, kamarát zavolal do Peugeot u, pýtali vinko, a dali mu kod,zadal som a bolo. Čiže mas 2 možnosti, buď skúsiť Peugeot, alebo niekoho s diagnostikou, čo to vycita. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Dobrý den, 

Mám podobný problém. 

Mám 206 a po vyndani baterie po me chce radio kod. Už jsem zkoušela vše možné, známí mi kód zjistil podle VIN, jenže tento kód nebyl na radio platný. Jela jsem tedy s autem přímo do Peugeotu s vidinou toho, že oni mi to přece určitě zjistí. No za 484kc mi zjistili ten samý kod co mi již psal známej, tedy ten nefunkční. 

Je prosím nějaká možnost, jak tedy ten kod zjistit, když ne podle VIN? Už jsem zoufalá. 

Moc děkuji za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspiše je radio vyměněný za jiné, takže to bude problem, proto nefunguje kod podle VIN. Pokud není třeba na radiu napsaný, nebo na něm není VIN kod auta ze ktereho bylo vyndané tak se obávám že to nebude až tak jednoduchý, jestli to vubec jde, pokud ne tak jedině asi jiné radio se známým kodem.

@ChouLu Jde to nějak vyřešit??

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlídni ještě Návod, jestli tam není vepsaný kód rukou.

Existují i borci, co kód zjistí přístrojem přečtením z rádia, anebo odkódují rádio navždy, ale chtějí za to obvykle 400.

Doufám, že těch 484 Kč ti vrátili.

Anebo tedy vyměnit rádio za neorigo, jak píše Dave_k, je třeba kouknout na pořadí kablíků (4 a 7), jeden je spínaný klíčkem, aby rádio hrálo jen s nastartovaným a druhý je trvalý +, aby si pamatovalo stanice.

Tady je soubor, kde je na to upozorněno.

Když ti to bude někdo montovat, tak může přepíchnout kontakty v konektoru, anebo, ještě lépe a snadno - oba kablíky přestřihne, použije dvojitou lustrsvorku a tam je překříží - aspoň je na první pohled vidět, že tady je změna, a dá se to snadno vrátit.

Při neorigo rádiu nebude fungovat páčka ovládání pod volantem.

 

ISO obě varianty.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...